ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Скинути 2 кг за тиждень (або 3-5 днів). Часто з таким проханням до нас звертаються дівчата, яким потрібно швидко себе привести в порядок перед якимось важливим заходом.

Ми відповідаємо – “Та це можливо, на всі 100%”. Але відразу ж виникає інше питання – “Чи доцільно це”? І наша відповідь НІ! Абсолютно недоцільно, більш того, шкідливо для організму.

сбросить 2 кг за неделю

Шкода швидкого схуднення

На тлі різкої втрати ваги у людей можуть розвинутися різного роду хвороби, порушитися сон і не виключені проблеми з нервовою системою, а також гормональні збої. Можна подумати, що дієтологи хочуть Вас налякати. Повірте, Ви зможете уникнути всіх цих проблем якщо робитимете все з розумом і не гнатимитеся за швидким результатом.

Більш того, якщо Ви намагалися експрес способом скинути 2 кг за тиждень і вставши на ваги, побачили, що вага стала менше, то це не означає, що Ви виконали свою мрію! Адже ваговій показник не є свідченням того, що підшкірний жир зменшився. Якщо ви скинете 2 кг за тиждень, то в основному через втрату рідини. А це не зовсім той результат до якого ви прагнете.

Скинути 2 кг за тиждень легко, але кілограми повертаються

Всі ми знаємо такі приклади людей, які скидають не тільки 2 кг, а й значно більше, аж до 5 кг. Але повірте, вони швидко до них повертаються і людина завдає своєму організмі чималої шкоди.

Основне правило ефективного схуднення – це витрачати енергії більше, ніж споживати її з їжею. Ми радимо худнути правильно, з урахуванням калорійності і співвідношення Б / Ж / В в раціоні. Не забудьте правильно розрахувати кількість споживаних нутрієнтів, не виключайте жоден з компонентів. Не забувайте що жири необхідні для секреції гормонів, білки – джерело необхідних амінокислот, а вуглеводи – основне джерело енергії.

Пийте достатньо води, адже багато людей часто ігнорують це питання, а потім не можуть зрозуміти чому немає потрібних результатів.

Їжте частіше, але менше, адже нам необхідно щоб обмін речовин працював на нас. Не забувайте про ці елементарні правила і живіть зі смаком!

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: