ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Сьогодні я спробую пояснити вам, як розрахувати кількість калорій на день. Спочатку скажу, що кількість споживаних калорій за день, для кожної людини, різна. Це залежить від таких показників як зріст, вага, вік і стать. Виходячи з цих даних ми і будемо розраховувати кількість калорій на день. Для цього нам знадобитися зробити найпростіші обчислення. Є кілька формул, я пропоную найпопулярніші.

Формула розрахунку добових енерговитрат на основний обмін з урахуванням ваги, зросту та віку (формула Харріса-Бенедикта):

Для жінок:
655 + (9,6 * вага) + (1,8 * зріст в см) – (4,7 * вік)

Для чоловіків:
66 + (13,7 * вес) + (5 * рост в см) – (6,8 * возраст)

Формула Маффіна-Джеора

Формула основного обміну Маффіна-Джеора (або Миффлин-Сан Жеора) – це сучасний метод розрахунку. Формула виведена в 2005 році і за твердженням Американської Дієтичної Асоціації (АДА) на сьогоднішній день дозволяє найбільш точно розрахувати скільки калорій, які витрачає організм здорової дорослої людини в стані спокою.

Розрахунок базового обміну речовин за формулою Миффлин-Сан Жеора:

Для жінок:
ВОО = 9,99 * вага (кг) + 6.25 * зріст (см) – 4,92 * вік – 161

Для чоловіків:

ВОО = 9,99 * вага (кг) + 6.25 * зріст (см) – 4,92 * вік + 5

Крім того, що у нас є 2 формули, так само можна використовувати простори інтернету, де нам, власне, пропонують чималу кількість онлайн-програм, які все зроблять за вас, без зайвих зусиль.

Я раджу так само перевірити дані на кількох ресурсах, не виключено, що в деяких програмах видасть неправильний результат.

Кому більше довіряти, вирішувати Вам. Але краще записатися до дієтолога і довірити йому всі розрахунки.

 

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: