ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

 

Як пов’язане здоров’я та багатство? Чи є між ними зв’язок?

Здоров’я – це наявність енергії в тілі, багато енергії, а от багатство – це також наявність енергії, адаптованої в матеріальні блага – гроші, майно. І здоров’я та матеріальне багатство мають одну основу – достаток енергії.

Тому хвороби та бідність виникають від нестачі життєвих сил, від нестачі позитивної енергії.

Де ж брати цю, таку необхідну Енергію?!

Рано чи пізно постійний стрес, недосипання, негативні думки – виснажують усі запаси енергії. Їх потрібно поповнювати, причому безперервно, щоб не давати збоїв, не зриватися і загалом щодня відчувати підйом сил, а не занепад.

Її (енергію) можна вкрасти (так, це не жарт) – вкрасти енергію, значить жити за рахунок іншого, харчуватися його добрим настроєм, його фінансами… АЛЕ!!! Це тимчасове явище…

А можна енергію згенерувати – зробити щось у хорошому настрої з натхненням, робити щось прекрасне та корисне. Ділитися цим станом з іншими (як майстер, як фахівець своєї справи, як ментор).

Щоб даремно не витрачати свою Енергію – Розставляйте правильно пріоритети!

Звалити на свої плечі більше справ, переконуючи себе, що все встигнути цілком реально, — це амбітно, але наївно. Тим, хто звик вичавлювати з себе максимум, треба вміти зупинятися: зробити достатньо, але не з останніх сил…

Навчіться Любити себе! Наповнюйтесь ПОЗИТИВОМ! Завдяки цьому збережеться і енергія, і мотивація, і готовність до вирішення нових ситуацій та сили для нових звершень!

 

Мітки не вказані

Автор  |  Health-коуч, Спеціаліст з модифікації способу життя:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: