Як харчуватися при хронічних захворюваннях?
В Україні щороку зростає кількість людей, які страждають від хронічних захворювань. Виною цьому погана спадковість, стреси, проблемна екологія та неправильне харчування. Останній пункт легко коригується, але ми, чомусь, в більшості випадків цим нехтуємо. Так як же харчуватися при хронічних захворюваннях?
Існує ціла наука про корекцію харчування – дієтологія. Вона спрямована на підтримку здоров’я людини, а так само на профілактику і лікування вже наявних захворювань. Звичайно, боротися з хронічними захворюваннями потрібно комплексно, але за допомогою правильного харчування можна зупинити руйнівні процеси в організмі.
Фахівці «Everyday Дієтолог» мають великий досвід роботи в цій галузі медицини. Консультація дієтолога необхідна для того, щоб скласти меню правильного харчування. Грамотний фахівець-дієтолог підкаже, чи можна схуднути при одних захворюваннях і як при необхідності набрати вагу при інших.
В основі дієтології лежать дієт столи – це такий статут, в якому прописана дієтотерапія при різних захворюваннях.
Корекція харчування показана при захворюваннях шлунка і 12-палої кишки, захворюваннях печінки, при сечокам’яній хворобі, падагрі, цукровому діабеті та інших.
Меню дієти складається з урахуванням енергетичних потреб організму людини і зниження навантаження на уражений орган. Грамотно складена дієта здатна значно зменшити потребу хворого в прийомі лікарських препаратів, підвищити їх ефективність і поліпшити переносимість.
Дієтотерапія – наука складна. Фахівці цієї галузі медицини підбирають індивідуальний підхід до кожного пацієнта в силу того, що дуже часто хвороба вражає кілька систем органів одночасно. Тому, ми настійно рекомендуємо звертатися до фахівців!
Дієтологи «Everyday Дієтолог» складуть для Вас раціон з улюблених і корисних продуктів, створять меню з урахуванням особливостей саме Вашого організму. При складанні меню, дієтологи врахують наявні у Вас хронічні захворювання і пропишуть лікувальні щадні дієти, з метою поліпшення загального стану здоров’я і зниження прогресування захворювання.