ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Як харчуватись здоровою їжею в рамках бюджету?

Зі зростанням цін на продукти харчування, пропозиція ціною 15 Євро за 3 700-калорійний обід, здається деякою дедалі вигіднішою.

Зрештою, для сім’ї з чотирьох людей велика піца з додатковим снеком та 2 літри кіл коштують всього 5 Євро на людину.

Хоча немає нічого поганого в тому, щоб насолоджуватися піцою в міру, але є щось кардинально неправильне в логіці “здорові продукти коштують надто дорого”. Існує більше варіантів, ніж багато хто думає.

Якщо у вас є бажання харчуватися корисними продуктами за обмеженого бюджету, подумайте про ці стратегії:

Вибирайте доступні цілісні продукти.

Незважаючи на те, що можуть подумати деякі клієнти, багато мінімально оброблених цільних продуктів коштують дешевше, ніж їх більш оброблені родичі.

Візьмемо, наприклад, МОРКВА. Середня невпакована морква коштує приблизно на пів євро менше, ніж уже упакований.

Це лише один із прикладів багатьох мінімально оброблених цільних продуктів харчування, які при цьому цілком доступні за ціною.

Прагніть прогресу, а не досконалості.

Так звані “суперпродукти”, такі як кіноа, можуть бути дуже дорогими.

З іншого боку, коричневий рис доступний як ніколи, особливо якщо ви купуєте його оптом. Те саме стосується більшості сортів квасолі та сочевиці.

Не обов’язково вибирати “найкраще” у кожній категорії, щоб покращити своє харчування – навіть невелике покращення якості продуктів може принести багато користі. Виберіть, які білки, розумні вуглеводи, корисні жири, фрукти та овочі підходять для вашого бюджету, прагнучи трохи кращого, ніж те, що ви робите зараз.

Використовуйте максимум можливості своєї морозильної камери.

“Наповнити свою скриню зі скарбами”.

Зберігайте 1-2 порції всього, що ви готуєте, і кладіть їх у морозильну камеру, так звану скриню зі скарбами. Думайте про це як подарунок, який ваше нинішнє “я” робить своєму майбутньому “я”.

Тоді в ті напружені дні, коли приготування їжі здається неможливим, у вас завжди буде щось, що ви зможете дістати із замороженої скрині зі їстівними скарбами.

Остання думка…

Хоча деякі мінімально оброблені цілісні продукти можуть коштувати дешевше, інші вимагають більше зусиль і часу для приготування, ніж просте замовлення піци.

 Досить часто виграшною виявляється стратегія:  Харчуватись трохи здоровіше, ніж раніше.

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: