У сучасному ритмі життя ми не рідко забуваємо про правильне харчування-їмо на бігу, перекушуємо солодощами і наїдаємося перед сном. І в один прекрасний момент розуміємо що вже не можемо самостійно контролювати свою вагу.

Скорегувати раціон, розробити індивідуальне меню і нормалізувати обмін речовин допоможе такий фахівець, як дієтолог. Виникає пи

тання: «Скільки ж коштують послуги цього самого дієтолога?»

Багато людей думають, що ціни на прийом захмарні. Спробуємо ж в цьому розібратися. Варто зауважити, що однозначної відповіді на це питання Ви не знайдете, так як на ціну впливають багато факторів.

В першу чергу ціна на послуги залежить від кваліфікації самого лікаря і від відгуків про нього оточуючих. Для багатьох «сарафанне радіо» і порада друзів, вже є величезною рекламою дієтолога.

Так само на ціну буде впливати тривалість курсу дієтотерапії і наявність додаткових послуг, наприклад консультація психолога.

Крім цього ціна на послуги дієтолога залежить від того, чи звертаєтеся Ви до приватного лікаря чи ж це диетологический центр з комплексом інших послуг.

У будь-якому випадку, дізнатися ціну ви завжди можете зателефонувавши до лікаря або адміністратору центру, подивитися в прайсі на сайті.