ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Сіль в період схуднення. Тема схуднення оточена великою кількістю міфів, частина з яких не має нічого спільного з реальністю. Прихильники безсольових дієт стверджують, що відмовившись від цього продукту, можна побудувати гарне тіло і оздоровити свій організм. Вони називають сіль білою смертю і кращим другом жиру.

Частка істини тут є, адже кухонна сіль сприяє накопиченню рідини в жирових клітинах, що призводить до їх збільшення в обсязі. Тому і рекомендують виключити сіль в період схуднення. Але як тільки людина знову починає її споживати в звичних кількостях, втрачена вага відразу ж повертається. Такі дієти допомагають позбутися не від жиру, а тільки від рідини, яка знову буде накопичуватися при поверненні до звичайного харчування. А ось здоров’я після такої дієти відновити не так просто, як повернути скинуті кілограми. Адже брак солі також може викликати негативні наслідки.

натрия хлорид

Хлорид натрію має велике значення в нашому житті. Всі знають, що на 70% людський організм складається з води. І саме сіль відповідає за підтримання водного балансу. Завдяки їй утворюється основний компонент шлункового соку – соляна кислота.

За перенесення в крові кисню, руху м’язів, передачу нервових імпульсів відповідає натрій, що входить до її складу. Харчуючись тільки прісними продуктами, ви вже скоро відчуєте нездужання, зниження тиску, запаморочення. Тому сіль в період схуднення все ж має бути присутня в раціоні. Головне – знати міру, як і у всіх питаннях що стосуються харчування.

Сіль в період схуднення. Скільки споживати солі?

Звичайно, те, що сіль в період схуднення все-таки важлива, не означає, що постійно потрібно їсти солоне, щедро приправляти всі страви, уникати прісних продуктів.

Зловживання все ж негативно позначається на здоров’ї. І зовсім не по тій причині, що воно призводить до тимчасового збільшення числа на вагах, а тому, що від її надлишку можуть постраждати травна, серцево-судинна і імунна системи.

Фахівці стверджують, що в день потрібно споживати максимум 2,4 г солі, в той час як середня кількість її споживання перевищує 3,5 г на добу.

Щоб попрощатися з кілограмами, важливо навчитися розбиратися в етикетках всіх покупних продуктів. Сьогодні всі навчилися рахувати білки, жири, вуглеводи, калорії, але уваги також заслуговують цукор і сіль в період схуднення.

Щоб не вживати зайве – виключіть фаст-фуд, супи в кубиках, приправи, соуси. Саме в них міститься небезпечна для здоров’я кількість хлориду натрію. Всі інші інгредієнти також не відрізняються корисністю.


Як скласти правильне меню при схудненні?

Головне, що дійсно допомагає побудувати гарне і здорове тіло – це збалансований раціон, в якому вистачає всіх необхідних мікроелементів, а також грамотні фізичні навантаження. Багато худнучих рано чи пізно складают для себе таке меню. Вони вчаться на своїх помилках, виключають сіль в період схуднення, потім знову додають, п’ють багато або мало води, експериментують з харчовими додатками. Все це не може безслідно відбитися на стані організму, в результаті чого порушується обмін речовин і стає ще складніше досягти мети.

Звернувшись до наших фахівців, ви зможете уникнути всіх цих помилок. У Центрі дієтології можна обстежити здоров’я, скласти відповідний раціон без виснажливих дієт і тренувань, нарешті позбутися кілограмів. У цьому нам допоможе не тільки розуміння всіх процесів, що відбуваються в людському організмі, а й досвід наших Клієнтів.

«Everyday Дієтолог»  допоможе розібратися, яке значення мають різні спірні продукти саме для вас, і не приймати рішення на основі поширених міфів. Кожна людина унікальна і потребує підтримки. Ми вам її забезпечимо!

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: