ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Роль питного режиму при схудненні – цю тему, здається, обговорили всі. Однак, ми вкотре хочемо акцентувати Вашу увагу на цьому питанні.

роль питьевого режима

роль питьевого режима

Правильний питний режим

Дієтологи радять:

Здоровій людині не варто обмежувати себе в питті, набагато корисніше пити часто і потроху, натщесерце 2 склянки, і протягом дня за 15-20 хвилин до їди або через 30-40 хв. після їжі (30-40 мл рідини на кожен кілограм ваги). Сніданок, обід, вечеря не запивати рідиною. 

Однак, зверніть увагу, що якщо ж за раз випивати велику кількість рідини, це може принести шкоду для організму. Вся рідина, яка надходить в організм всмоктується в кров, і поки її надлишок НЕ буде виведений нирками, серце буде отримувати зайве навантаження.

Роль питного режиму в боротьбі із зайвою вагою

У мозку центр голоду і спраги розташовані поруч, і переплутати ці два почуття між собою легше, ніж здається. Найчастіше, саме спрагу ми приймаємо за відчуття голоду і йдемо до холодильника за рішенням цієї проблеми, тоді як декількох ковтків води було б достатньо для того, щоб уникнути переїдання і збільшення зайвих сантиметрів на талії. Вода не тільки зовсім не містить калорій, але і необхідна для ліполізу – процесу розщеплення жиру.

Також вода сприяє виведенню шлаків з організму, підвищує пружність шкіри, що надзвичайно важливо при схудненні.

Роль питного режиму в самому початку скидання ваги

Для того, щоб організм не отруївся власними продуктами метаболізму і процес скидання ваги не зупинився, особливо важливо випивати не менше 2 л води на початку Вашого схуднення. Саме в цей період організм активно позбавляється від продуктів розпаду, «горіння» жирів і від решти накопиченого «сміття».

Газована і мінеральна вода

Найкраще, для підтримки питного режиму підходить чиста питна вода. Газовану воду ми не рекомендуємо вживати, так як бульбашки газу, заповнюючи простір шлунка, створюють відчуття переповненості, через що кількість рідини, що випивається в рази скорочується.

Газована вода також шкідлива при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, тому що міститься в ній вуглекислота є подразником для шлунка і кишківника, і саме тому для лікування ряду захворювань потрібна додаткова дегазація мінеральної води.

Вживайте воду природної мінералізації, яка використовуються не тільки для профілактики і лікування захворювань, пов’язаних з травною системою і обміном речовин, але і може вживатися як проста столова вода. Не варто забувати, що мінеральна і газована вода – це не одне і те ж. Адже мінералізація – це наявність солей калію, кальцію і магнію, а газація – це введення вуглекислого газу.

І якщо за всіма правилами мінеральну воду повинні газувати виключно для додання напою приємного смаку, то найчастіше це роблять, коли якість води сумнівнеа, щоб убити мікроорганізми.

Пам’ятайте, що при дефіциті надходження чистої води, організм починає її запасати, і як результат ми маємо справу з набряками. Як тільки питний режим нормалізується і ми почнемо пити воду, організм звикне і від набряків не залишиться і сліду.

Напої, що знижують рівень апетиту:

 

Какао з молоком – не більше 2 чашок в день.

роль питьевого режима: какао

Приготування: в 200 мл води додайте 1 ч.л. какао і варіть до кипіння. Молоко додається в какао перед вживанням. На 200мл. напою – 2-3 ст.л. знежиреного молока.

Чорний чай з молоком – не більше 2-3 чашок в день.

роль питьевого режима: черный чай с молоком

Приготування: на 200 мл. приготованого чорного чаю, додайте 2-3 ст.л. знежиреного молока.

Фруктова вода – можна вживати замість води протягом дня від 1 до 2 літрів.

роль питьевого режима: фруктовая вода

Приготування: наріжте 100гр. очищеного яблука, 100 гр. апельсина з шкіркою. Залийте 1 літром окропу. Дайте настоятися до повного охолодження. За смаком можна використовувати різні фрукти за бажанням.

Не забувайте про те, що вода – активний учасник усіх обмінних процесів організму, вона входить до складу кожної клітини і навіть заповнює міжклітинний простір, що ще раз вказує на її важливість. І в наших силах шляхом правильної організації питного режиму зберегти водний баланс на необхідному рівні в будь-яку пору року.

 

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: