ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

В процесі відновлення після перенесеного Covid-19 чималу роль відіграє правильне збалансоване харчування і ми не втомлюємося про це Вам повторювати! У період хвороби завдається колосальна шкода внутрішнім органам (легеням, серцю, судинам). А також цей вірус викликає тривале порушення балансу в роботі імунної системи. Виходячи з цього, поряд з медикаментозним лікуванням, ми повинні допомогти своєму організму набратися сил і відновитися за допомогою збалансованого харчування!

Хочемо навести приклад:

До нас звернулася Клієнтка, в якої батько переніс коронавірус. Був поставлений діагноз: ковід, двостороння нижньодольова пневмонія, сепсис … Тривалий час перебував у реанімації, про звичайне харчування мова не йшла, отримував парентеральне харчування (внутрішньо-крапельне вливання глюкози, препаратів К, Мg).

Вона потребувала допомоги, так як не розуміла, чим годувати батька, щоб поступово повернути його до нормального режиму харчування, а також допомогти організму набратися сил.

У наданих нам аналізах, показники загального білка, альбумінів, калію, натрію, хлору, кальцію, АТС, АЛТ, креатину, і так само сечовини були змінені. Був низький гемоглобін.

Спеціаліст-дієтолог розробила план харчування, щоб заповнити втрати необхідних вітамінів і мінералів, поживних речовин в організмі.

Зкладений раціон погодили з лікуючим лікарем. Лікування і харчування – працювали в тандемі! І вже через тиждень в аналізах Клієнта показники значно покращилися, йде позитивна динаміка. Ми продовжуємо роботу над відновленням стану хворого і приведення показників аналізів до норми!

Будьте здорові!

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: