Питання

Підкажіть, будь ласка. Уже другий день вага додається. Просто навертаються сльози і опускаються руки. Їм менше, ніж раніше. Виключила все борошняне, солодке, жирне, смажене, солі вживаю дуже мало. П'ю 2 л води в день. Займаюсь за програмою Джиліан Майклс.

На початку сиділа на моно-дієті, вага знижувалася. Потім ваги показували одну і ту ж вагу, а тепер я стала набирати, хоча їсти більше не стала. Подскажіте, чому так відбувається. Потрібно скинути ще 12 кг. За обьємами не помітно, що щось зменшується. Я не знаю що робити. Допоможіть, будь ласка!!!

Відповідь

Щоб досягти бажаного результату, скинути зайві кілограми і тримати вагу в нормі, не можна сидіти на всякого роду моно-дієтах! Харчуватися потрібно збалансовано, з урахуванням Вашої добової калорійності і співвідношення білків, жирів, вуглеводів. Щоб організм отримував достатню кількість поживних речовин і елементів. Інакше він (організм) отримує величезний стрес і енергія починає накопичуватися у вигляді жиру. І як наслідок-набір ваги.

Так само при заняттях спортом, навантажуються м’язи, які стають важчими, їх щільність збільшується, накопичується вода в організмі, яка потрібна нашим м’язовим волокнам для відновлення. У цей період вага може стояти або навіть додаватися на 1,5-2 кг. Дайте час м’язам на відновлення, не займайтеся кожен день або чергуйте навантаження на різні групи м’язів. Користь принесе розвантажувальний день один раз в тиждень, цього буде достатньо, щоб закріпити зниження ваги. Бажано в цей день, не проводити інтенсивних тренувань.

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: