Питання

Доньці 17 років. Вона зовсім не їсть овочі ні в якому вигляді. Не може, вони у неї викликають блювотні позиви. Всі інші продукти (м'ясо, рибу, кисломолочні продукти, хлібо-булочні, фрукти) - в помірних кількостях. Чи не шкідливо це для її організму?

Відповідь

Овочі – це клітковина, яка допомагає запобігти запору, стимулює м’язи шлунково-кишкового тракту і запобігає проблемам з кишківником, а також забезпечує нормальний стан мікрофлори.

Крім того, овочі містять весь спектр водорозчинних вітамінів і велику кількість антиоксидантів. Я раджу все ж потроху спробувати вводити овочі у вигляді супів-пюре. А також додавати в вітамінні смузі (яблуко + ківі + шпинат + огірок).

Однак, якщо Ваша донька не їсть овочі, але вживає достатню кількість фруктів, а також зернових і при цьому відчуває себе добре, немає проблем з шлунково-кишковим трактом, то турбуватися особливо немає про що.

Я раджу харчуватися збалансовано, враховувати в раціоні співвідношення Б/Ж/ В, займатися помірними фізичними навантаженнями, вести здоровий спосіб життя, більше гуляти на свіжому повітрі, а так само для профілактики пропивати курсом полівітаміни.

Будьте здоровы!

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: