Відповідь

Нерідко банан через свою калорійність і солодкий смак потрапляє в немилість до людей, що бажають позбутися від зайвих кілограмів. Але його користь стає на противагу цим аргументам.

До складу цього фрукта входять легкозасвоювані вуглеводи і натуральний цукор (фруктоза, глюкоза, сахароза), що дозволяє йому швидко позбавити Вас від голоду. І якщо ви стежите за своїм харчуванням, то з’їдений на перекус банан, принесе Вам більше користі, ніж цукерки, печиво, випічка… Також допоможе швидко відновитися після фізичних навантажень.

Банан сприяє роботі кишківника і не викликає загострень виразкової хвороби або гастриту, навпаки ці плоди нейтралізують кислоту і корисні при печії. Фрукт багатий на калій, цинк, магній, кальцій, сірку, вітаміни А, С, Е і групи В. Корисний при серцево-судинних захворюваннях, порушеннях роботи нервової системи.

Банан природний антидепрессант і при схудненні підтримує в нормі рівень цукру в крові, що в свою чергу допомагає Вам уникнути безконтрольного апетиту і бажання заїсти поганий настрій солодощами.

Але варто враховувати, що калорійність банана близько 90 кКал на 100 м і вуглеводів близько 21-22%, тому вживати його все ж краще в першій половині дня і без фанатизму.

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: