У своїй роботі наші дієтологи використовують Everyday Studioсучасний програмний продукт, який дозволяє швидко і ефективно працювати з клієнтом. Дивитисьсмотреть здесь 

Програмний комплекс Everyday Studio об’єднує планування дієт, режим дня і тренувань. Для моделювання програм харчування і фізичних навантажень він використовує велику бібліотеку готових продуктів і блюд, прийомів їжі і вправ.

планирование режима дня

За допомогою конструктора Everyday Studio дієтологи і фітнес консультанти створять розпорядок дня, який буде відображатися в мобільному додатку Everyday на смартфоні вашого Клієнта.

мобильное приложение

 

 

 

 

 

 

Автоматизоване робоче місце дієтолога “Everyday Studio”

Скорочує час ведення Клієнта. Дієтолог складає програми харчування для Клієнтів, а їх супроводом може займатися менш кваліфікований персонал.

Централізує управління
Конструктор харчування “Everyday Studio” незаменімий помічник в створенні комплексного рішення по веденню Клієнтів. Ви можете відпрацьовувати різні підходи, створювати стандарти і контролювати процеси по всій мережі клубів з одного місця.

Дозволяє контролювати якість послуги

У програмному комплексі Everyday Studio налагоджений зворотній звязок дієтолога і фітнес-тренера з Клієнтом.

Використовує науковий підхід для досягнення мети. Розрахунки для складання дієт і тренувань базуються на точних довідкових даних.

Забезпечує навчання персоналу. Дані про результативність тренувань і дієт в одній програмі дозволяють якісно і швидко навчати новий персонал клубу.

Замовити