ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Прищі

Прищі, це не медична назва. Це проблема висипання на шкірі. Існує величезна безліч різних видів висипань, таких як фурункули, карбункули, вугрі вульгарні, акне і так далі. Одні тільки назви викликають негативне сприйняття, не кажучи вже про зовнішній вигляд. Тому, не будемо акцентувати увагу на термінах. Для простоти сприйняття назвемо проблему просто – прищі.

Ця тема особливо актуальна в підлітковому віці, проте дуже часто висипання бувають і в більш зрілому віці, і проходять регулярно з періодами загострень і періодами затуханий.

Що ви тільки не робите в боротьбі з ними – ліки, бовтанки, мазі. Іноді вони дають ефект, але він тільки тимчасовий. На якомусь етапі боротьби ви вже починаєте миритися з тим, що у вас постійні проблеми зі шкірою. Думаєте, що ця проблема вроджена, передалася у спадок і т.д. Але лікарі продовжують виписувати «чудодійні мазі», при сильних загостреннях – антибіотики. Як сказав один дерматолог: “Від цього не вмирають …”

Чому протягом усього життя з’являються ці прищі, звідки все це? У чому корінь зла?

Ви дуже хочете, щоб вам хтось допоміг, але, на жаль. Здебільшого ніхто окрім нас самих нас не вилікує, чарівних пігулок нема, диво масок нема, позбутися від прищів за 3 дні неможливо! Якщо ви вірите, що зможете вилікуватися за тиждень, тоді вам немає ніякого сенсу читати далі.

Якщо Ви дійсно хочете вирішити ненависну проблему, то перше завдання в боротьбі з прищами, фурункулами, вуграми – взяти відповідальність за своє тіло в свої руки. Інші люди можуть тільки допомагати, рекомендувати і співчувати, все інше робите ви самі. Успіх буде залежати тільки від вас самих!

Весь процес можна розділити на кілька етапів:

  • Етап перший – «взяти себе в руки»;

  • Етап другий – провести діагностику всього організму;

  • Етап третій – обробити інформацію, отриману в результаті діагностики;

  • Етап четвертий – скласти план лікування;
  • Етап п’ятий – вилікувати;
  • Етап шостий – закріпити результати лікування.

Саме такий алгоритм дій може привести до успіху.

Для того щоб перемогти, необхідно зрозуміти всю складність ситуації і вирішити рухатися далі, «взявши себе в руки». Прищі, фурункули та інші висипання, це показник того, що в вашому тілі є проблема. Яке саме відхилення від норми є причиною висипання, вам і належить визначити в процесі діагностики.

Наша система охорони здоров’я побудована таким чином, що основна маса лікарів – фахівці вузького профілю. Вони вміють лікувати тільки «свої» хвороби. І лікують в основному «наслідки», не замислюючись про причини.

Для початку необхідно провести повну діагностику організму, здати всілякі аналізи

Які аналізи необхідно здати? Це шкребок і шкіри, мазок з горла і носа, відвідати стоматолога, здати аналіз крові на стерильність та наявність шкідливих жителів, здати аналіз сечі і калу, пройти УЗД черевної порожнини, а також ендоскопічне дослідження шлунку. Набір аналізів можна збільшити, можна зменшити. Чому УЗД і ендоскопія, можете ви запитати? На жаль, прищі це не кара небесна, а проблеми в організмі, які нам потрібно знайти, щоб зрозуміти, від чого відбуваються ті чи інші висипання на тілі.

Отже, визначимося, яких лікарів необхідно відвідати в першу чергу?

  • Це ЛОР – вуха, горло, ніс.
  • Стоматолог – визначить стан порожнини рота, карієс, що може виявитися одою з важливих причин, які можуть викликати запалення.
  • Гастроентеролог – лікар який дасть направлення на УЗД, ендоскопію, аналізи крові, сечі і калу.
  • Дерматолог. До цього лікаря – після збору всіх аналізів та висновків інших лікарів.

Відвідування всіх лікарів здача і отримання результатів усіх аналізів займе близько місяця, можливо, трохи більше. Поки не буде «повної картини» по аналізах, не поспішайте приймати препарати. Зберіть всю інформацію, вислухайте її, і тільки проаналізувавши результати аналізів, йдіть до дерматолога. Лікар дерматолог призначить лікування, і ви вже на цій стадії будете знати, що у вас викликає запалення і з якої причини з’являються прищі. Після обходу всіх лікарів, призначених схем лікування, Ви зможете складати свою формулу перемоги над ненависними прищами.

Ви вже пройшли лікарів, отримали результати аналізів. Далі необхідно вирішити головну задачу – знайти «друга», того хто є основною причиною запалення. Постійні запалення і нариви – це боротьба нашої імунної системи з ворогом. Коли цей процес відбувається постійно, переходячи в хронічні стадії, відбувається збій в нормальній роботі організму. Він не встигає виводити всі токсини, шлаки і т.п. в нормальному режимі. І тоді організм починає виводити їх через шкіру, сигналізуючи нам про те, що щось тут не так.

Загальновідомо, що основний принцип лікування всіх цих збудників – антибіотики. Це все добре, але антибіотик не визначає бактерію, не розуміє пізнання, хто друг, а хто ворог, і вбиває всіх. Тобто, якщо ви прийняли антибіотик, він уб’є і паразита і корисну бактерію в шлунку і послабив вашу імунну систему. Після цього ворог знову з’являється, бо імунітет ослаблений, і процедура починається по-новому. Визначаючи саму стратегію (формулою лікування) важливо не нашкодити.

Аналізи нирок, печінки, ендоскопія, покажуть нам в якому стані у вас ці органи, а постійне прийняття додаткових медичних препаратів нічого доброго їм не обіцяють. Нам потрібно визначити, чи витримає шлунок ці антибіотики, які нам вже призначили, витримати чи нирки, що буде з нашою печінкою. Тому дуже важливо зібрати всю інформацію і створити грамотну формулу для усунення основних причин захворювання. Головне не поспішати і зрозуміти, що Вам найкраще підійде.

Після того, як Ви зібрали результати всіх необхідних аналізів, які характеризують роботу вашого організму, побували на прийомах у лікарів, вивчили діагнози і рекомендації з приводу лікування, і під наглядом лікаря склали схему лікування, яка спрямована на усунення основного вашого «друга», саме час переходити, безпосередньо, до процесу лікування.

Ви, напевно, неодноразово чули від лікарів таку фразу, як слабка імунна система.

Для підвищення рівня імунного захисту організму існує багато методів і способів. Однак є питання, з чого почати? Загальновідомо, що негативно на імунну систему впливають стреси, від яких, на жаль, позбутися, практично неможливо.

Позитивно на імунну систему впливають фізичні заняття. Їх кількість і навантаження необхідно збільшувати.

Однак головним органом, здатним надати як позитивний, так і негативний вплив на нашу імунну систему, є наш шлунок, який приймає і переробляє їжу, яку ми їмо. Тому основою сильної імунної системи і здорового тіла, є, перш за все те, чим ми харчуємося. До того моменту, поки ви не зміните режим свого харчування, проблеми зі шкірою у вас будуть завжди. Тіло і далі буде сигналізувати вам висипаннями про те, що ваше харчування служить головним джерелом виникнення проблем у вашому організмі.

Що робити?

Візьміть всі свої аналізи і висновки лікарів і відвідайте лікаря-дієтолога, який на підставі наданої вами інформації визначить для вас правильний раціон вашого харчування. Не забувайте, здорове харчування – запорука здорового організму!

Багато людей думають, що дотримуватися дієти дуже важко. А Ви спробуйте! Після складання дієтологом розклада правильного харчування на кожен день – протримаєйтеся місяць. Навіть такий невеликий період дасть результат, який перевершить всі ваші очікування. А через три місяці ви вже не будете уявляти, як без цього жили раніше. Без правильного здорового харчування у вас, на жаль, нічого не вийде і ви будете приречені на постійні походи до лікарів.

Немає часу або бажання правильно харчуватися, значить все буде так, як і раніше.

Будьте здорові!

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: