Назва послугищо включає в себе послугатривалістьвартість
вступна індивідуальна консультація

ви дізнаєтеся чому короткострокові дієти не допомагають, навіщо потрібні вітаміни нашому організму, процеси обміну речовин. Заповнимо з вами Персональну анкету з смаковими уподобаннями, для подальшого складання індивідуального плану.

45 хвбезкоштовно
індивідуальна консультація < P>аналіз харчування і ставлення до харчування. Виявимо причини проблем з харчуванням. Ви отримаєте індивідуальні рішення і план для досягнення ваших цілей. Базовий розбір аналізів і показників, біоімпедансний аналіз складу тіла.90 хв$ 100
індивідуальний супровід

щоденне онлайн-супровід клієнта, який вирішив змінити свій спосіб життя – схуднути або набрати вагу, поміняти харчові звички, скорегувати режим харчування і раціон. Це планування раціону на кожен тиждень, включаючи рецепти приготування, підказки при виборі продуктів в магазині і страв в ресторані, відповіді на питання по харчуванню і здоров’ю, підтримка і поради, як вчинити, якщо хочеться зірватися. Комплексне ведення до результату, включаючи підбір фізичного навантаження разом з сертифікованими фахівцями, консультації з лікарями при необхідності.

 договірна
індивідуальний супровід. Базовий пакетіндивідуальний супровід базовий пакет на 6 місяців: (вимірювання рівня каротиноїдів за допомогою Біофотонного сканера кожні 3 тижні, біоімпедансний аналіз складу тіла кожні 3 тижні, складання раціону харчування на кожен тиждень, включаючи рецепти приготування; очна консультація 60 хвилин і виміри кожні 3 тижні. Онлайн нагадування про прийоми їжі в режимі реального часу)

< / p>

 $ 250
індивідуальний супровід. Комплексний пакетіндивідуальний супровід комплексний пакет на 6 місяців: (вимірювання рівня каротиноїдів за допомогою Біофотонного сканера кожні 3 тижні, біоімпедансний аналіз складу тіла кожні 3 тижні, складання раціону харчування на кожен тиждень, включаючи рецепти приготування; корекція плану харчування у зв’язку з поїздками. Очна консультація 90 хвилин і виміри кожні 3 тижні, підказки при виборі продуктів в магазині і страв в ресторані, відповіді на питання по харчуванню і здоров’ю, підтримка і поради, як вчинити, якщо хочеться зірватися. Комплексне ведення до результату, включаючи підбір фізичного навантаження разом з сертифікованими фахівцями, консультації з лікарями при необхідності. Телефонні консультації 30 хвилин в день при необхідності. Він лайн нагадування про прийоми їжі в режимі реального часу) $ 11 350
трансформація тіла за 90 днів

програма оздоровлення/корекції фігури, заснована на інформації про поживну цінність продуктів, ретельно відібраних рослинних інгредієнтах і простій системі підтримки.

 $ 845