ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Правила схуднення не такі страшні, як іноді може здатися. І в домашніх умовах можна займатися спортом, маючи відмінний результат, як і при заняттях в спортзалі. Сьогодні я хотіла б трохи розповісти про те, як схуднути в домашніх умовах. Ця стаття, напевно, буде до душі тим у кого немає часу або коштів для відвідування спорт-залу, але є прагнення стати краще.

Почну з того, що насправді для схуднення особливих умов то і не потрібно. Основне – це бажання. Якщо ви дійсно хочете досягти результату, то з легкістю подолаєте всі проблеми. Для того щоб схуднути вдома, нам необхідні мінімум два основні чинники: харчування та спортивні вправи.

Правила схуднення: харчування

Правила похудения - питание

Правила похудения – питание

 

  • Важливо правильно скласти своє меню.

  • Дотримуватися режиму дня.

  • Пити необхідну кількість води (не менше 2 л).

  • Правильно розраховуйте нутрієнти і кількість калорій, які вам необхідні і які ви вживаєте.

Орієнтуйтеся на результат. Якщо його немає, то, можливо, Ви щось не врахували і Вам необхідно знизити ще кількість калорій. Або навпаки, вага падає дуже стрімко, тоді варто додати в їжі. Не бійтеся це робити. Інакше у Вас в організмі почнуть відбуватися збої, які будуть заважати досягти результату в подальшому.

Правила схуднення: спортивні Вправи

Правила похудения - спортивные упражнения

Правила похудения – спортивные упражнения

Відносно спорту, для того щоб худнути потрібно витрачати більше калорій ніж ми вживаємо з їжею. І без фізичних навантажень тут просто не обійтися. Дуже важливо щоб у фізичних вправах були присутні «кардіо». У кардіо вправи входить біг. Відмінною альтернативою бігової доріжки буде стадіон за будинком, ліс, ну або просто вулиця. Бігати потрібно близько 30-40 хв і закінчити фізичними вправами. Наприклад можна крутити коло, стрибати на скакалці, присідати, підтягуватися, віджиматися, якщо вдома є гантелі або штанга, можна вправлятися з ними.

У більшості випадків ми самі себе тормозимо. Тому іноді варто озирнутися навколо і побачити безліч можливостей, замість обмежень, які ми самі собі створили.

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: