ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

плоский живот

Повнота в області живота, як свідчить східний трактат XII століття, властива людям, які відчувають дефіцит фізичної любові. Багатьом здається, що це замкнене коло неможливо розірвати: скутість, спровокована невідповідністю загальноприйнятим стандартам краси заважає знайти свою другу половинку, а відсутність партнера змушує рости «клубок нервів». Сьогодні навряд чи можна знайти чарівне зілля, здатне вирішити проблему. Зате є ефективні і швидкі методи боротьби з нею. Отже, розберемо тему детально.

Причини:

  • статура типу «яблуко»
  • надмірне вживання простих вуглеводів в раціоні (солодощі, борошняне)
  • недолік клітковини в харчуванні
  • слабкість м’язів черевного преса

Як відомо, для ефективного вирішення будь-якого питання до справи потрібно підходити комплексно. Спробуємо скласти докладний покроковий алгоритм формування плоского живота.

Крок 1. Корекція харчування – обмеження простих вуглеводів.

Найголовніша умова – це обмеження вживання солодощів і здобних борошняних виробів. Від утримання від цих продуктів залежить 80% успіху. Також дуже важливим є вживання достатньої кількості білка, норма 1 – 1,5 г на 1 кг ваги на добу (при відсутності захворювань нирок).

Крок 2. Корекція харчування – нормалізація споживання харчових волокон.

Клітковина (харчові волокна) міститися в рослинній їжі: в непросіяному пшеничному борошні, висівках, капусті, молодому горосі, зелених і воскоподібних бобах, брокколі, брюссельській капусті, в огірковоій шкірці, перці, яблуках, моркві, висівках, білокачанній капусті. Дієтична клітковина скорочує час перебування їжі в шлунково – кишковому тракті. Чим довше їжа затримується в стравоході, тим більше часу потрібно для її виведення. Дієтична клітковина прискорює цей процес і одночасно сприяє очищенню організму. Споживання достатньої кількості клітковини нормалізує роботу кишківника, тим самим допомагає спалювати жирові відкладення з області живота.

Крок 3. Зміцнення м’язів черевного преса

Укрепление мышц брюшного пресса

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слабкі і пухкі абдомінальні м’язи роблять живіт обвислим, провокуючи погіршення мікроциркуляції крові і обмінних процесів в підшкірному жировому шарі. Висновок: черевного преса необхідна навантаження. 10-15 хвилин щоденної інтенсивної роботи для даної області значно зміцнять передню стінку живота і стануть хорошим помічником в досягненні мети.

І пам’ятайте, будь-яка мета досяжна. Головне – знання причини проблеми і ефективних методів її рішення.

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: