Health-коуч
Диетолог


Рано чи пізно кожен з нас починає приділяти особливу увагу своєму здоров'ю і відповідно способу життя. Сучасні реалії вчать нас тому, що фахівці (консультанти) по правильному харчуванню, це не страшні тітки і дядьки, які посадять вас на «сухарі і воду», а це коучі (ментори), які розробляють індивідуальне меню і допомагають виробити правильні харчові звички.

Для себе я зрозумів одне - щоб нести інформацію про здоров'я і красу в маси, потрібно почати з себе. Бути прикладом і задавати правильний тон! Варто зрозуміти, що немає «чарівної палички» і унікальних методик, основна унікальність - це немає ніякої унікальності, а є системність в застосуванні нових звичок в кожен день людини!

Адже природою у нас закладені інстинкти, які регулюють відносини між голодом і ситістю. Однак соціум, який змінився дуже сильно, накладає свій відбиток і заглушає голос тіла. Їжа стала набагато доступніша, і тепер ми частенько їмо не тому що голодні, а від нудьги, чи з кимось за компанію ...

У моєму дітищі «Еveryday Дієтолог» я ставлю табу на слово «дієта» і зриви. Наше завдання збудувати систему харчування так, щоб організм не був позбавлений поживних речовин, а енергетичний баланс залишався в дефіциті.

  1. Ми розберемо ваш тиждень по поличках і складемо раціон так, щоб схуднення (набір ваги) йшов ефективно, надійно і безпечно.
  2. Розставимо пріоритети в житті і допоможемо мінімізувати стресові ситуації, які руйнують Ваше здоров'я.

Ці зміни звичок увійдуть у ваше життя маленькими кроками, і залишаться на кожен день і невідворотньо!

Чем я могу помочь вам?

Працюючи зі мною:

  • ви підвищуєте якість життя
  • покращуєте рівень здоров'я
  • опрацюєте свої слабкі сторони і підвищите особистісну ефективність
  • відновлюєте життєвий баланс

Наша з вами задача: Аналіз-стратегія-планування-досягнення мети!

Залишити відгук про дієтолога

Залишіть відгук про результат якого ви досягли, завдяки цьому дієтологу. Це допоможе іншим людям досягти бажаного результату.

Відгуки

Данный раздел пуст и не содержит никакой информации.