Health-коуч, Спеціаліст з модифікації способу життя
Диетолог, Спеціаліст з модифікації способу життя


Рано чи пізно кожен з нас починає приділяти особливу увагу своєму здоров'ю і відповідно способу життя. Сучасні реалії вчать нас тому, що фахівці (консультанти) по правильному харчуванню, це не страшні тітки і дядьки, які посадять вас на «сухарі і воду», а це коучі (ментори), які розробляють індивідуальне меню і допомагають виробити правильні харчові звички.

Для себе я зрозумів одне - щоб нести інформацію про здоров'я і красу в маси, потрібно почати з себе. Бути прикладом і задавати правильний тон! Варто зрозуміти, що немає «чарівної палички» і унікальних методик, основна унікальність - це немає ніякої унікальності, а є системність в застосуванні нових звичок в кожен день людини!

Адже природою у нас закладені інстинкти, які регулюють відносини між голодом і ситістю. Однак соціум, який змінився дуже сильно, накладає свій відбиток і заглушає голос тіла. Їжа стала набагато доступніша, і тепер ми частенько їмо не тому що голодні, а від нудьги, чи з кимось за компанію ...

У моєму дітищі «Еveryday Дієтолог» я ставлю табу на слово «дієта» і зриви. Наше завдання збудувати систему харчування так, щоб організм не був позбавлений поживних речовин, а енергетичний баланс залишався в дефіциті.

  1. Ми розберемо ваш тиждень по поличках і складемо раціон так, щоб схуднення (набір ваги) йшов ефективно, надійно і безпечно.
  2. Розставимо пріоритети в житті і допоможемо мінімізувати стресові ситуації, які руйнують Ваше здоров'я.

Ці зміни звичок увійдуть у ваше життя маленькими кроками, і залишаться на кожен день і невідворотньо!

Чем я могу помочь вам?

Працюючи зі мною:

  • ви підвищуєте якість життя
  • покращуєте рівень здоров'я
  • опрацюєте свої слабкі сторони і підвищите особистісну ефективність
  • відновлюєте життєвий баланс

Наша з вами задача: Аналіз-стратегія-планування-досягнення мети!

Дипломи та сертифікати

Залишити відгук про дієтолога

Залишіть відгук про результат якого ви досягли, завдяки цьому дієтологу. Це допоможе іншим людям досягти бажаного результату.

Відгуки

Єльчуков Сергій Юрієвич

Хочу подякувати Сергію Юрійовичу за його професіоналізм та уважний підхід.

За короткий період я не лише скинув зайві кілограми, а й змінив мислення у позитивний бік. Я щодня почав знаходити чудові моменти з яких складається життя. Він допоміг подивитися на мої проблеми з погляду впливу предків та відкоригувати їх. Всім хто хоче змінити своє життя на краще РЕКОМЕНДУЮ!!

— Oleg