Нутріцеолог
Нутріцеолог


Нутриціолог - сертифікований спеціалист по здоровому харчуванню, витамінам, травам.

Контакти:

Почта gerfanova@europe.com
Facebook: Valerija Gerfanova
Instagram: Valeriya_gerfanova

З дитинства я мріяла стати лікарем, але склалося так, що я нутриціолог. І більше 12 років я з головою в цій темі. Зараз розумію, наскільки це важливо, тому що лікар лікує вже наявне захворювання, а я вчу як йому запобігти.

Нутриціолог не лікує людину за допомогою ліків. Нутриціолог займається комплексним оздоровленням людини, використовуючи максимально натуральні і безпечні методи. Це збалансоване харчування, вітаміни, трави і збори, рекомендації по фізичному навантаженні, режиму дня, формування нових харчових звичок. Все, що я рекомендую своїм клієнтам, я використовую сама!

Я веду здоровий спосіб життя, займаюся тенісному і круговими тренуваннями, збалансовано харчуюся. Завдяки цьому мені вдалося позбутися від багатьох "хронічних" захворювань: гастриту, здуття, прищів, частих застуд і навіть від таких "невиліковних" захворювань як міома. Свого сина за допомогою збалансованого харчування і добавок я вилікувала від ожиріння 3 ступеня викликаного дисбалансом вітамінів і мінералів в організмі.

Їжа здатна впливати на наші думки, настрій, і звичайно ж самопочуття. Але це не означає, що потрібно відмовлятися від ряду продуктів назавжди. Тому я пропоную навчитися не просто правильно харчуватися, але також слухати себе і любити.

Я не використовую готові шаблони або рішення тому всі люди різні. У кожному разі йде детальна діагностика більш ніж шістдесяти показників і відповіді на всі ваші запитання. Збережіть здоров'я на довгі роки разом зі мною!

 

Дипломи та сертифікати

Залишити відгук про дієтолога

Залишіть відгук про результат якого ви досягли, завдяки цьому дієтологу. Це допоможе іншим людям досягти бажаного результату.

Відгуки

Данный раздел пуст и не содержит никакой информации.