Кандидат медичних наук, дієтолог
Кандидат медичних наук, дієтолог


Спеціаліст в області генетики консультує сімейні пари з питань безпліддя і після репродуктивних втрат, вагітних жінок з групи високого генетичного ризику - по хромосомній аномалії у плода і вроджених вадах розвитку. Проводить аналіз даних перинатального скринінгу, а також синдромологічних аналізів дітей раннього віку і дорослих, визначає тип спадкових захворювань і виявляє генетичний ризик появи в родині хворих зі спадковою патологією.

Складає індивідуальний план харчування на основі генетичних особливостей метаболізму і схильностей до різних захворювань.

Неодноразово виступала з доповідями на конгресах і конференціях, а також проводила тренінги для сімейних лікарів і педіатрів, неонатологів

Автор понад 80-ти наукових робіт та методичних рекомендацій з медичної генетики (англійською мовою), володіє 4 патентами.  Старший науковий співробітник кафедри медичного інституту, співавтор національного підручника з неонатології та педіатрії.

Читає лекції та практичні заняття для іноземних студентів англійською мовою

Автор і засновник курсу «Дієтологія і нутрігенетіка», лектор «Школи майбутніх батьків»

Експерт зі здорового харчування.

Пріоритетні напрямки діяльності:

 • клініко-генеалогічний, синдромологічний, цитогенетичний, молекулярно-генетичний (ДНК-аналіз),
 • методи пренатальної діагностики порушення репродуктивної функції, перинатальна медицина і пренатальна діагностика
 • преконцепційна профілактика, нутрігеноміка
 • діагностика генетичних захворювань, внутрішньоутробних вад розвитку виявлення генетичної схильності до різних захворювань
 • визначення композитного складу тіла

Освіта

 • 1999 - Глухівське медичне училище за спеціалізацією «Фельдшер»

 • 2005 - Сумський державний університет, факультет «Лікувальна справа», спеціалізація «Педіатрія»

 • 2017 - Курс «Актуальні питання медичної генетики» при НМАПО ім.Шупика, Київ

Участь в асоціаціях

 • Асоціація генетиків України
 • Асоціація педіатрів України
 • Асоціація дієтологів України

 

Залишити відгук про дієтолога

Залишіть відгук про результат якого ви досягли, завдяки цьому дієтологу. Це допоможе іншим людям досягти бажаного результату.

Відгуки

Турова Людмила Олександрівна

Професійний, кваліфікований, досвідчений фахівець. Добре орієнтується в інноваційних підходах. Уважне ставлення, все вислухає, чітко з’ясує проблему, і зрозуміло пояснить, що треба робити. Націлена на вирішення питань найбільш ефективним способом.

— Богдан
Турова Людмила Олександрівна

Чудовий фахівець, вміє слухати, робити висновки і направляти в правельно русло. В ногу з часом. Подібні фахівці велика рідкість. У нинішній час більшість людей залишаються на одинці зі своїми проблемами, інформації багато, фахівців практично немає. Не витрачайте даремно часу на самостятельно пошук рішення проблем. Шукайте подібних фахівців, їх мало але вони є. Удачі вам всім!

— Юрій
Турова Людмила Олександрівна

Турова Людмила Олександрівна спасибі вам за консультацію генетика, дуже задоволена, і всім рекомендую.

— Світлана
Турова Людмила Олександрівна

Людмила Олександрівна, спасибі Вам величезне! Курс по практичній дієтології це дійсно фундаментальні знання. За час навчання, я отримала набагато більше ніж заявлено в програмі курсу! Повне підтвердження і розуміння того що кожна людина і його організм унікальний, підхід і вибір харчування повинен відповідати. Ваш професіоналізм Лікаря, генетика, вченого, дієтолога, нутриціології, викладача викликає глибоке почуття поваги і подяки! Раджу всім кого цікавлять знання!

— Галина
Турова Людмила Олександрівна

Хочу подякувати всім авторам курсу по Дієтології. Дуже насичена, цікава і корисна інформація. Особлива подяка Людмилі Олександрівні !!! Спеціаліст з великої літери, в курсі всіх медичних інновацій; слухати такого фахівця-одне задоволення. Завжди з нетерпінням буду чекати Ваших нових програм.

— Смирнова Юлія
Турова Людмила Олександрівна

Людмила Олександрівна, спасибі за ваш час, який приділяєте для глибокого вивчення тем здоров’я та дієтології і знання якими діліться і вмієте донести всім бажаючим знайти істину!  Ваша подача зрозуміла, легка і цікава, не дивлячись на складність або вузькоспеціалізовану тематику.

Ви сучасний вчений і практик, який не скупиться ділитися важливими і новітніми фактами і тенденціями в світі науки і медицини! І при цьому за вашими словами не тільки харизма! Але і наукове обгрунтування! )

— Усенко Марія
Турова Людмила Олександрівна

Дякую Людмилу Олександрівну за курс практичної дієтології. Залишилася задоволена побудовою і викладом курсу. Матеріал піднесений в легкій, доступній формі, але при цьому наукомісткий, всі тези обгрунтовані науковими дослідженнями. Багато практичних рекомендацій. Людмила Олександрівна чудово розбирається в області дієтології, а також в психології. Як лікар генетик може обгрунтувати всі медичні аспекти впливу харчування на організм. Курс сприяє розвитку клінічного мислення, що дуже важливо в індивідуальному підході до кожної людини.

— Пробийголова Тетяна
Турова Людмила Олександрівна

Людмила Олександрівна! Хочу подякувати Вам за свої -12 кг за три місяці !!! Величезне Вам спасибі за те що повернули до повноцінного (не побоюся цього слова) життя, за те що повернули відчуття легкості, впевненості в собі, за те що я знову собі подобаюся, а найголовніше за те що відчуваю себе відмінно !!! А для тих хто думає про те як би схуднути, привести себе в порядок з користю для свого організму і шукає фахівця – дам пораду: НЕ СУМНІВАЙТЕСЯ – ТУРОВА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА той фахівець який Вам потрібен.

Особисто мені Людмила Олександрівна надала допомогу не тільки як фахівець з дієтології, але і підтримала морально, похвалила за результат (що дуже важливо), дала стимул до повернення до нормального життя. Я дуже рада що знайшла дійсно професіонала, з медичною освітою, а не присіла на якусь чергову дієту від яких тільки шкоду. Велике вам спасибі! Тепер тільки правильне харчування і довга, щаслива, красиве життя

— Чеджемова Олена
Турова Людмила Олександрівна

Дякую за лекції ! Все доступно і живо.При нагоді хотів би далі поповнювати свій багаж знань на курсах підвищення кваліфікації.

— Шевчук Андрій
Турова Людмила Олександрівна

Пройшовши курс, хотілось би подякувати Людмилі Туровій за гарне Викладення матеріалу, его цікавість та наповненість. Грамотно побудовані та послідовні уроки спріяють поступовому та легкому засвоєнню. Інформація корисна, як для тих, хто пов’язує своє життя та роботу з медициною, так і для тих, хто просто піклується про своє здоров’я. Однозначно рекомендую!

— Деркач Ольга Іванівна
Турова Людмила Олександрівна
— Сертифікований онлайн-курс “Сучасна практична дієтологія”
Турова Людмила Олександрівна
— Галина
Турова Людмила Олександрівна
— Евгенія
Турова Людмила Олександрівна
— Відео-відгук про курс “Сучасна практична дієтологія”
Турова Людмила Олександрівна

Дуже сподобалося дистанційне навчання! Спочатку я дуже боялася такої форми навчання. Але результат виправдав всі мої надії. Самий великий плюс в тому, що немає обмеження по часу. Матеріал ви вивчаєте в зручному для вас темпі і форматі. Всі файли зберігаються у вас і ви можете все переслухати і перечитати рівно стільки, скільки вам потрібно.

Також законспектувати всі питання і пізніше поставити їх викладачеві в телефонному режимі. На всі питання отримувала чіткі відповіді. Людмила Олександрівна! Велике спасибі за ту працю, яку Ви в нас вкладаєте. За ті знання, що доносили до нас доступною мовою. За стимул, який Ви в нас вселяєте. Величезне спасибі!

— Бобровська Наталія Анатолієвна
Турова Людмила Олександрівна

Хочу подякувати Турову Людмилу Олександрівну за такий чудовий курс “Сучасна практична дієтологія” !

Про даний курс я дізналася на сайті “Everyday Дієтолог”. Курс я проходила індивідуально, у зручний для мене час, особливо приємним бонусом було те, що цей курс залишився в запису і в будь-який момент можна повернутися до потрібного заняття і ще раз прослухати його. Курс побудований дуже грамотно, інформації багато, дана вона навіть для тих, хто не має медичної освіти.

Людмила Олександрівна додатково висилала багато статей, таблиць, які будуть корисні в подальшій роботі. Можу порекомендувати цей курс всім, хто хоче пов’язати своє життя з дієтологією або просто отримати знання для себе, розширити свій кругозір, допомогти собі або близьким якісно змінити своє життя!

Людмила Олександрівна, спасибі Вам за працю, за те, що ділитеся своїми знаннями, за те, що завжди готові відповісти на будь-які питання в будь-який час. Ваші уроки були дуже корисними, цікавими, а ваш позитив і оптимізм допомагав засвоїти навіть самий непростий матеріал!

— Катерина
Турова Людмила Олександрівна
— Відео-відгук про курс “Сучасна практична дієтологія”
Турова
Турова Людмила Олександрівна

Величезним бонусом онлайн навчання є те, що Ви можете придбати індивідуальний курс навчання.

— Новий відгук про курс “Сучасна Практична Дієтологія”