Дієтолог
Дієтолог, лікар, фітнес-тренер
Стаж: 6


Початком мого фітнес-життя можна назвати вік 12 років, саме в цей час я почала активно займатися і навіть вже замінювати маму на тренуваннях (моя мама - фітнес-інструктор).

  • Трохи пізніше почала розуміти, що справжніх результатів не досягти без чітко продуманого і грамотно складеного харчування. Вивченню впливу харчування на здоров'я людини дуже допомогло навчання в мед академії, ці 2 процесу відбувалися одночасно і тому я отримала чітке поняття про те, що відбувається з організмом людини на молекулярному, біохімічному і органному рівнях при вживанні тих чи інших поживних речовин.

  • Зараз дієтологія для мене - це не тільки улюблена робота і покликання, це моє хобі і спосіб життя, який допомагає підтримувати моє фізичне здоров'я і форму, а також дає можливість самореалізації і внутрішнього особистого зростання.

Освіта

  • 2005 - 2011 р. Українська медична стоматологічна академія, факультет медичний (лікувальний) (м.Полтава).
  • 2014 р. Курс «Основи практичної дієтології» Дніпропетровського Інституту традиційної і нетрадиційної медицини.

Досвід роботи

  • 2012 - 2013 р Робота з вагітними в Центрі раннього розвитку «7 Слоненя». Спеціаліст в області корекції харчування під час вагітності та годування груддю.

Зараз

  • Починаючи з 2010 року - інструктор групових програм, фахівець з правильного харчування мережі фітнес-клубів «Spartak», «SpartakGym» м.Полтави.
  • Починаючи з 2013 року -персональний інструктор з фітнесу і правильного харчування Everyday.

Дипломи та сертифікати

дієтолог Дар'я Сульженко

Залишити відгук про дієтолога

Залишіть відгук про результат якого ви досягли, завдяки цьому дієтологу. Це допоможе іншим людям досягти бажаного результату.

Відгуки

Данный раздел пуст и не содержит никакой информации.