Дієтолог
Дієтолог


Здоров'я - це одна з найважливіших цінностей в житті людини. За час свого навчання і роботи я зрозуміла, що велику роль в перебігу захворювання і в його лікуванні відіграє правильне збалансоване харчування. Будь-яка їжа має свій фармакологічний вплив на організм. Але позитивно впливає тільки та, що відповідає фізіології людини.

Згодом дієтологія стала для мене не тільки цікавою темою, а й покликанням, способом життя!

Складаю індивідуальні програми збалансованого харчування з урахуванням Ваших особистих уподобань, особливостей способу життя, захворювань і поставленої мети.

Допомагаю виявити причини порушення харчової поведінки, навчаю раціональному харчуванню, як основі здорового способу життя.

Обов'язково враховую стан здоров'я кожної людини і наявні хронічні захворювання.

Даю мотивацію. Лікую їжею!

З правильним харчуванням людина набуває міцне здоров'я і впевненість у собі.

Налагодивши харчування - Ви налагодите і життя в цілому!

Освіта

  • 1999 - 2005 р. Українська медична стоматологічна академія, медичний (лікувальний) факультет. (М.Полтава).
  • 2005 - 2007 р. Інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» (м.Полтава).
  • 2013 - 2018 р Національний фармацевтичний університет, фармацевтичний факультет (м.Харків)
  • 2018 - 2019 р Інтернатура за фахом «Провізор» (м.Харків)

Додатково

Сертифікований курс навчання "Сучасна практична дієтологія"

* ТОВ «Перший косметологічний коледж». Ліцензія МОН 636315

Дипломи та сертифікати

Залишити відгук про дієтолога

Залишіть відгук про результат якого ви досягли, завдяки цьому дієтологу. Це допоможе іншим людям досягти бажаного результату.

Відгуки

Ковальова Наталія Павлівна

Добрий день, хочу подякувати дієтологу, яка навчила, як правильно харчуватися і які є продукти, для зниження ваги і підтримки стрункості. Це правда працює, головне набратися терпіння і виконувати всі рекомендації дієтолога з приводу раціону.

А якщо поставити за мету не просто худнути, а правильно харчуватися, то результат не змусить себе чекати)) Всім рекомендую, хто не може самостійно впоратися із зайвою вагою, звернутися до дієтолога, який вам в цьому обов’язково допоможе.
— Ірина
Ковальова Наталія Павлівна

За час карантину всі мої друзі набрали кілька кілограмів.

А я схудла на 6 кг і, лежачи на дивані))) Я в захваті !!! Ніколи не думала, що можна повноцінно харчуватись і схуднути!

Дякую Наталія Павлівна!

Ковальова Наталія Павлівна

Довгі роки боролася із зайвою вагою. Все без особливих результатів -то вага йшла, то поверталася з ще більшою кількістю …

Від безвиході вже звернулася до дієтолога, потрапила до Наталії Павлівни. Дізналася дуже багато корисної інформації про харчування для себе, перебудувала свій режим харчування. Тепер завжди сита і ще -6 кг за 1,5 місяці! Це просто диво! Спасибі величезне Наталії та всім працівникам цього центру!

Ковальова Наталія Павлівна

Супер центр. Величезна подяка дієтологу Наталії.

Я прийшов в це місце, мене вислухали, мені все пояснили, врахували мої побажання, і зробили під мене особисту дієту з мінімумом витрат грошей і часу, і максимальним ефектом.

За перші неповні 2 тижні вже згоріло 6 кг жиру – це прекрасний результат, який дає прагнення для настільки важкої, але потрібної справи. Наталя допомагала мені в усьому чого я не зрозумів – це важливо.

На додачу прекрасний мобільний додаток, де є все що потрібно: що пити, що їсти і в який час, це в рази зручніше всяких “писульок” на папері.

Спасибі!!

— Штепа Богдан
Ковальова Наталія Павлівна

Не один раз в житті доводилося перетинатися по роботі з Наталією Павлівною Ковальовою. Тому просто не можу “пройти повз” та нічого не написати! Наталя завжди дуже відповідально ставиться до своєї роботи, всю себе віддає людині, яка звернулася по допомогу!

Уважна, позитивна, доброї душі людина, а ще до всього цього і класний фахівець! Загалом, Everyday, вам пощастило, що у вашій команді тепер працює Наталя Павлівна!

— Олег Ш.