Дієтолог, лікар
Дієтолог
Стаж: 10


За час своєї практики в сімейній медицині, допомагаючи людям впоратися з тією чи іншою хворобою, я зрозуміла, що важливу роль для здоров'я людини відіграє правильне і збалансоване харчування, а не тільки комплекс лікування.

Адже дієтологія - це область знання, що вивчає питання харчування, в тому числі і хворої людини. У наш час такий фахівець як дієтолог, став особливо актуальним, так як на вагу і здоров'я людей впливає малорухливий спосіб життя, екологічні чинники, не натуральні продукти. Як наслідок у людей додається ряд хронічних захворювань.

Я як дієтолог за допомогою раціонального, індивідуального, збалансованого меню, допомагаю не тільки знизити/набрати вагу, а й нормалізувати обмін речовин, зменшити прогресування хронічних і уникнути розвитку супутних захворювань. Якщо Ви дбаєте про своє здоров'я, хочете підвищити якість життя, мрієте схуднути або набрати м'язову масу, то дієтолог буде кращим помічником в досягненні цілей. 

Підсумувавши все вище сказане, хочу сказати, що працювати дієтологом для мене велике задоволення. Допомагати людям і бачити результати спільних праць, це найкраща похвала і визнання в моїй професії!

Освіта

 • 1992 — 1995
  Полтавское медичне училище — відділення «сестринське діло».
 • 1995 — 2001
  УМСА — лікувальній факультет (м.Полтава).
 • 2001 — 2003
  Інтернатура — спеціальність семейный лікар (м.Полтава).

Досвід роботи

 • Серпень 2003 — грудень 2013
  Сімейний лікар — 1 МКЛ (м.Полтава).
 • 2014 — 2015
  Сімейний лікар — КЗ ЦПМСД 1 (м.Полтава).
 • 2014 — 2015
  Врач-терапевт, Дієтолог — ТОВ «Ваш дієтолог» (м.Полтава).

Додатково

 • Отримання сертифіката лікаря загальної практики 2003 р
 • Курси спеціалізації лікарів з сімейної медицини 2008-2012 р
 • Тематичне удосконалення 2008-2013 р
 • Курси спеціалізації з терапії 2013 р

Дипломи та сертифікати

Залишити відгук про дієтолога

Залишіть відгук про результат якого ви досягли, завдяки цьому дієтологу. Це допоможе іншим людям досягти бажаного результату.

Відгуки

Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна! Хотіла подякувати Вам за хорошу роботу. Я побачила результат, вага зрушила з місця і це не може не радувати !!!

Я зрозуміла принципи правильного харчування, а так само свої помилки. Спасибі величезне за настанови! Буду і далі дотримуватися Ваших рекомендацій і досягати нових успіхів. Всього вам найкращого! Успіхів і побільше позитивних результатів в роботі.

— Анна
Демидова Лариса Миколаївна

Хочу залишити відгук про дієтолога Ларису Миколаївну! Хочу Вам сказати величезне спасибі за те, що Ви мені допомогли в схудненні. За 2 місяці пішло 10 кг! Побільше б таких людей добрих і чуйних як Ви! Ще раз дякую!

Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна – справжній професіонал своєї справи! Шалено приємна і грамотна людина.

Завдяки складеному плану харчування, мої ненависні кілограмчмки швидко почали йти. При цьому все було просто, смачно і корисно. Велике дякую, Лариса Миколаївна! Завдяки Вам мрії збуваються.

— Юлія Височин
Демидова Лариса Миколаївна

Давно хотів схуднути, але самотужки не дуже виходило .Звернувся за допомогою до дієтолога Лариси Миколаївни.

Відразу не вірив, проте за перший місяць схуд на 8 кг і протягом 3 місяців скинув ще 30 кг.

Завдяки раціону, який вона складала, я не голодував, а іноді порції навіть були завеликі. Рекомендую всім, хто бажає схуднути звертатися до Лариси Миколаївни. Велике дякую за надану мені допомогу!

— Стеценко Дмитро Степанович