Дієтолог, лікар
Дієтолог
Стаж: 10


За час своєї практики в сімейній медицині, допомагаючи людям впоратися з тією чи іншою хворобою, я зрозуміла, що важливу роль для здоров'я людини відіграє правильне і збалансоване харчування, а не тільки комплекс лікування.

Адже дієтологія - це область знання, що вивчає питання харчування, в тому числі і хворої людини. У наш час такий фахівець як дієтолог, став особливо актуальним, так як на вагу і здоров'я людей впливає малорухливий спосіб життя, екологічні чинники, не натуральні продукти. Як наслідок у людей додається ряд хронічних захворювань.

Я як дієтолог за допомогою раціонального, індивідуального, збалансованого меню, допомагаю не тільки знизити/набрати вагу, а й нормалізувати обмін речовин, зменшити прогресування хронічних і уникнути розвитку супутних захворювань. Якщо Ви дбаєте про своє здоров'я, хочете підвищити якість життя, мрієте схуднути або набрати м'язову масу, то дієтолог буде кращим помічником в досягненні цілей. 

Підсумувавши все вище сказане, хочу сказати, що працювати дієтологом для мене велике задоволення. Допомагати людям і бачити результати спільних праць, це найкраща похвала і визнання в моїй професії!

Освіта

 • 1992 — 1995
  Полтавское медичне училище — відділення «сестринське діло».
 • 1995 — 2001
  УМСА — лікувальній факультет (м.Полтава).
 • 2001 — 2003
  Інтернатура — спеціальність семейный лікар (м.Полтава).

Досвід роботи

 • Серпень 2003 — грудень 2013
  Сімейний лікар — 1 МКЛ (м.Полтава).
 • 2014 — 2015
  Сімейний лікар — КЗ ЦПМСД 1 (м.Полтава).
 • 2014 — 2015
  Врач-терапевт, Дієтолог — ТОВ «Ваш дієтолог» (м.Полтава).

Додатково

 • Отримання сертифіката лікаря загальної практики 2003 р
 • Курси спеціалізації лікарів з сімейної медицини 2008-2012 р
 • Тематичне удосконалення 2008-2013 р
 • Курси спеціалізації з терапії 2013 р

Дипломи та сертифікати

Залишити відгук про дієтолога

Залишіть відгук про результат якого ви досягли, завдяки цьому дієтологу. Це допоможе іншим людям досягти бажаного результату.

Відгуки

Демидова Лариса Миколаївна

Наше знайомство з Ларисою Миколаївною – вельми приємна випадковість, несподіваний 🎁 напередодні Нового року)

Чесно зізнатися, тема правильного здорового харчування – для мене завжди була актуальною, але без порад і настанов фахівця – це всього лише купа інформації, яку почерпнув з інтернету, якихось друкованих видань і швидкоплинно почутих розмов.

Звичайно, без гострої на те потреби – ми не звикли звертатися до фахівців, але, як я в цьому переконалася – абсолютно марно. Уміння правильно і збалансовано складати свій щоденний раціон, враховуючи особливості та потреби свого організму – необхідно не тільки тим, хто хоче зхуднути чи набирає вагу, але так само кожній людині, яка прагне зберегти своє здоров’я, поліпшити самопочуття та зовнішній вигляд.

Завдяки Ларисі Миколаївні, я в черговий раз переконалася – вести здоровий спосіб життя не тільки не складно, але і вельми приємно. А незамінна допомога гарного фахівця – досить затребуваний орієнтир в сучасному світі модних помилок.

Приємний бонус – приємна і доброзичлива атмосфера і доброзичливий колектив “Everyday Дієтолог”. Тільки найкращі враження від спілкування. Буду рекомендувати вас моїм знайомим.

— Вікторія
Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна! Велике дякую за ваші заняття і неоціненну допомогу в процесі схуднення. Я дізналася, як правильно харчуватися, щоб бути здоровою, стройною і щасливою. Отримала багато корисної інформації і рецептів. Я зрозуміла, що не треба голодувати, щоб схуднути, а треба просто знати деякі правила і дотримуватися їх.

З початку наших занять, я схудла на 9 кг. Обов’язково буду рекомендувати ВАС своїм знайомим.

— Наталія
Демидова Лариса Миколаївна

результат – 15 кг за 2 місяці!до после

— Віталій
Демидова Лариса Миколаївна

Ми з дружиною висловлюємо слова подяки дієтологу Демидовій Ларисі Миколаївні, за те, що вона навчила нас здоровому харчуваню.

Завдяки їй я скинув 25 кг, а дружина – 20 кг зайвої ваги.

Відчуваємо себе прекрасно. У мене нормалізувався тиск, пропала біль в ногах, додалася купа енергії!

Звертайтеся – не пошкодуєте. Спасибі Лариса Миколаївна!

— Бурда Анатолій
Демидова Лариса Миколаївна

Велике Дякую чудовому дієтологові, Ларисі Миколаївні. За професіоналізм, за моральну підтримку і відповідальність перед кожним клієнтом. Завдяки Ларисі Миколаївні, я зрозуміла, що правильне харчування це не дієта, а можливість корисно і смачно харчуватися. І змогла змінити своє життя за допомогою ПХ.

Хочу сказати, що мій результат роботи з Ларисою Миколаївною це:

 • швидко
 • легко
 • результатівно
 • безпечно
 • індивідуально
 • доступні і просто.

Працюйте над собою не лінуйтеся, ПХ запорука гарного настрою, прекрасного самопочуття, впевненості в собі, а головне легкості і бадьорості. І не бійтеся довіриться дієтологові – професіоналу Ларисі Миколаївні.

— Вікторія
Демидова Лариса Миколаївна

У схудненні парою одні плюси!

– підтримка

– здорова конкуренція

– менше спокус.

На двох мінус 41 кг! Великі молодці і мотивація для багатьох!

Демидова Лариса Миколаївна
Фото до и после похудения

Фото до и после похудения

Хочу залишити відгук про “Дієтолог Полтава” Демидової Ларисі! Кваліфікований лікар, знає свою роботу. Інтелігентна і уважна, допомогла мені прийти до поставленої мети. Працювали з дієтологом на відстані (Полтава-Київ), всім задоволена. Рекомендую.

— Слава
Демидова Лариса Миколаївна

фото до и после похудения

До и После похудения

Коли я зрозумів, що сам вже не можу боротися зі своїми зайвими кілограмами, я звернувся за допомогою до дієтолога. Дотримуючись всіх рекомендацій Демидової Лариси, мені вдалося за півроку скинути 40 кг. Велике спасибі! Рекомендую Вас як фахівця друзям і знайомим.

 

— Євген
Демидова Лариса Миколаївна
фото до и после похудения

фото до и после похудения

Ларочка, Ви самий чуловий лікар!!! З Вами дуже легко худнути. І в спілкуванні таке враження, що ми з вами кращі подружки, і знаю Вас все життя. Ви уважна, чуйна, добра !!!!

— Руслана
Демидова Лариса Миколаївна
фото похудевших до и после

фото похудевших до и после

Про Ларису дізналася від знайомої, у якої вражаючі результати в схудненні. Подивилася відгуки про дієтолог Полтава і вирішила діяти. Працюємо дистанційно, так як я з Києва. Ларису дуже поважаю, це грамотний фахівець і дуже приємна людина. Раніше думала, що сидіти на дієті, це обмежувати себе і строго обмежувати в їжі. І їсти тільки прісну і несмачну їжу. Але завдяки Ларисі непомітно пішли 13 кг. зайвої ваги. І ми далі продовжуємо працювати.

Дівчата, я після пологів дуже сильно погладшала і мріяла схуднути. Були маленькі успіхи, а відкати величезні, так як худла неграмотно. З Ларисою худнути легко, у неї індивідуальний підхід, підібрала для мене ідеальну схему харчування. Дивно, що я худну, а дискомфорту абсолютно ніякого немає. Хто дійсно хоче схуднути, рекомендую звертатися до Лариси. Це дуже чуйний лікар, що рідкість у наш час.

— Михайловська Тетяна Петрівна
Демидова Лариса Миколаївна

 

до и после похудения

до и после похудения

Лариса, я Вам дуже вдячна за допомогу. Тримаюся в формі, вага 69 кг. Вам успіхів у роботі і багато клієнтів. Ви допомагаєте стати щасливим!!!

— Ірина
Демидова Лариса Миколаївна

до и после похуденияЛариса Миколаївна, хочу подякувати Вам за те, що допомогли досягти заданої цілі моєму синові. -8 кг для одинадцятирічної дитини багато чого вартують!

Самостійно ми б ніколи не досягли даних результатів. Ви висококваліфікованій лікар, який завжди знаходить індивідуальній підхід до кожного пацієнта і чудова людина. Бажаю Вам всього найкращого!

Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна! Хотіла подякувати Вам за хорошу роботу. Я побачила результат, вага зрушила з місця і це не може не радувати !!!

Я зрозуміла принципи правильного харчування, а так само свої помилки. Спасибі величезне за настанови! Буду і далі дотримуватися Ваших рекомендацій і досягати нових успіхів. Всього вам найкращого! Успіхів і побільше позитивних результатів в роботі.

— Анна
Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна! Дякуємо за Вашу роботу. Дотрімуючісь Ваших рекомендацій нам легко тримати свою Вагу в оптимальних межах вже около двох років. Такоже Хочемо відзначіті прівітній та професійний Персонал Який якісно та доступно Виконує свою роботу! Так тримати!

— Володимир
Демидова Лариса Миколаївна

Хочу залишити відгук про дієтолога Ларису Миколаївну! Хочу Вам сказати величезне спасибі за те, що Ви мені допомогли в схудненні. За 2 місяці пішло 10 кг! Побільше б таких людей добрих і чуйних як Ви! Ще раз дякую!

Демидова Лариса Миколаївна

За 3 місяці я схудла на 9 кілограм, І в об’ємах теж відмінний результат, -14 см в талії і -9 см в стегнах. Завдяки Ларисі Миколаївні я сама зможу надалі контролювати свою вагу і харчування. Величезне спасибі!

 

— Мілана
Демидова Лариса Миколаївна

Дякую величезне Вам, шановна Ларисо Миколаївно, за Ваш високий професіоналізм, чуйність. Завдяки Вам відчуваєш себе комфортно і впевнено протягом усього часу схуднення. Ви вселяєте в пацієнта віру в успіх в такій нелегкій боротьбі не тільки з зайвими кілограмами, а й з самим собою. Удачі всім нам і процвітання Вам, дорога Лариса Миколаївна, і Вашому Центру!

— Лідія Василівна
Демидова Лариса Миколаївна

Результаты до и после, семья Гевленко

Багато хто з нас починав великі справи з понеділка: худнути, бігати зранку, займатися вправами і тд. та чи завершували ми це до кінця?

Ми з чоловіком саме такі. Довго зважувалися на крок піти на прийом до дієтолога та ще й до такого, який не буде пхати вам всілякі добавки і товари якими торгує. Вибір на “Everyday” впав випадково. На першу консультацію йшли з певним страхом, хоч би не чергова контора по викачці грошей…Та через деякий час ми зрозуміли, що нам пощастило!!!!

Лариса Демідова – наш лікар-дієтолог, це не людина, яка щось там комусь “впарює”, це професіонал своєї справи. З її допомогою, я навчилася краще готувати)) Ми зрозуміли, як це на свято культурно відпочити, а не їсти тазік олів.є, а потім не знати куди себе подіти.

За період 27.01.2018-21.05.2018 чоловік зі 104 кг став 79кг, а я зі 100 кг стала 83кг, та ми не зупиняємося на досягнутому!

Крім того ми безперечно знаємо як почувати себе каще, енергійніше, а не підніматися по сходах з язиком на плечі, як було раніше!!!! А ще я не роблю поки що ніяких додаткових вправ, це для мене важливо, як для людини, що не дуже полюбляє фізичні навантаження.

Ми просто їмо з користю! Не знаєте як вам це зробити???? Тоді вам в “Everyday” саме до Лариси Демідової, вона зробить з вас цукерочку)

— Альона і Анатолій Гевленко
Демидова Лариса Миколаївна

До и после, результаты похудения

Демидова Лариса Миколаївна

Олег – мінус 28 кг за 6 місяців

Надія – мінус 7,5 кг за 3 місяці

Семейное похудение

— Сімейне схуднення
Демидова Лариса Миколаївна

результаты похудения

— Євген
Демидова Лариса Миколаївна

Самостійно впоратися з проблемою зайвої ваги не могла. Звернутися до дієтолога була моя остання надія. Лариса-справжній професіонал у своїй спеціальності. За три місяці дистанційної роботи, завдяки її порадам, підтримці і рекомендаціям, непомітно пішли 10 кг, причому я схудла без особливих фізичних навантажень і без постійного відчуття голоду.

Продовжуємо працювати !!! Спасибі Вам, Лариса, за допомогу !!!

— Наталія
Демидова Лариса Миколаївна

Хочу подякувати чудового лукаря Демидову Ларису Миколаївну за професійну роботу, як лікаря-дієтолога.

Кожен з нас пробував сидіти на дієтах і приходили до якогось бажаного результату, але як виявилося, ненадовго. Тому я вирішила звернутися саме до фахівців в цьому напрямі. Я рада, що цим лікарем виявилася саме Лариса, тому як рівень кваліфікації не дає сумніватися, що Ви прийшли саме туди.

Лікар при підборі меню враховує Ваші особливості організму і стану здоров’я. Кожен прийом Лариси Миколаївни несе в собі море позитиву і гарного настрою !!!!!!!

— Тамара Бакум
Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна – справжній професіонал своєї справи! Шалено приємна і грамотна людина.

Завдяки складеному плану харчування, мої ненависні кілограмчмки швидко почали йти. При цьому все було просто, смачно і корисно. Велике дякую, Лариса Миколаївна! Завдяки Вам мрії збуваються.

— Юлія Височин
Демидова Лариса Миколаївна

Хочу подякувати, чудового лікаря-дієтолога Ларису Миколаївну і її команду, за високий професіоналізм та ретельний підхід до кожного клієнта!

За 6 місяців я скинула 24 кг, які мені не вдавалося скинути раніше. Я вам дуже вдячна, всім раджу справжнього лікаря-дієтолога!

— Людмила
Демидова Лариса Миколаївна

До и После похудения

— Радіємо результатами!
Демидова Лариса Миколаївна

Ларисо Миколаївна! Вагу набираю – 55,100!!!

За ці тижні роботи з Вами у мене нарешті стабілізувався обмін речовин. Дуже дякую Вам!

Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна, спасибі за те, що Ви допомогли мені і моїй доньці правильно харчуватися!

За 2 місяці ми з нею скинули майже по 10 кг кожна! Було приємно з вами познайомитися! Всім своїм знайомим раджу Вас – як фахівця!

— Макаревич Олена
Демидова Лариса Миколаївна

За допомогою дієтолога Демидової Лариси Миколаївни я змогла скинути зайві кілограми, досягла бажаного результату без голодання.

Харчування було різноманітне, смачне, а найголовніше, корисне для здоровья. Кілограмми пішли і вага стабілізіровался.

Лариса Миколаївна, спасибі Вам за Вашу роботу і всебічну підтримку. буду Вас рекомендувати своїм друзям і знайомим.

— Чепурко Інна Миколаївна
Демидова Лариса Миколаївна

Давно хотів схуднути, але самотужки не дуже виходило .Звернувся за допомогою до дієтолога Лариси Миколаївни.

Відразу не вірив, проте за перший місяць схуд на 8 кг і протягом 3 місяців скинув ще 30 кг.

Завдяки раціону, який вона складала, я не голодував, а іноді порції навіть були завеликі. Рекомендую всім, хто бажає схуднути звертатися до Лариси Миколаївни. Велике дякую за надану мені допомогу!

— Стеценко Дмитро Степанович