Дієтолог, лікар
Дієтолог
Стаж: 10


За час своєї практики в сімейній медицині, допомагаючи людям впоратися з тією чи іншою хворобою, я зрозуміла, що важливу роль для здоров'я людини відіграє правильне і збалансоване харчування, а не тільки комплекс лікування.

Адже дієтологія - це область знання, що вивчає питання харчування, в тому числі і хворої людини. У наш час такий фахівець як дієтолог, став особливо актуальним, так як на вагу і здоров'я людей впливає малорухливий спосіб життя, екологічні чинники, не натуральні продукти. Як наслідок у людей додається ряд хронічних захворювань.

Я як дієтолог за допомогою раціонального, індивідуального, збалансованого меню, допомагаю не тільки знизити/набрати вагу, а й нормалізувати обмін речовин, зменшити прогресування хронічних і уникнути розвитку супутних захворювань. Якщо Ви дбаєте про своє здоров'я, хочете підвищити якість життя, мрієте схуднути або набрати м'язову масу, то дієтолог буде кращим помічником в досягненні цілей. 

Підсумувавши все вище сказане, хочу сказати, що працювати дієтологом для мене велике задоволення. Допомагати людям і бачити результати спільних праць, це найкраща похвала і визнання в моїй професії!

Освіта

 • 1992 — 1995
  Полтавское медичне училище — відділення «сестринське діло».
 • 1995 — 2001
  УМСА — лікувальній факультет (м.Полтава).
 • 2001 — 2003
  Інтернатура — спеціальність семейный лікар (м.Полтава).

Досвід роботи

 • Серпень 2003 — грудень 2013
  Сімейний лікар — 1 МКЛ (м.Полтава).
 • 2014 — 2015
  Сімейний лікар — КЗ ЦПМСД 1 (м.Полтава).
 • 2014 — 2015
  Врач-терапевт, Дієтолог — ТОВ «Ваш дієтолог» (м.Полтава).

Додатково

 • Отримання сертифіката лікаря загальної практики 2003 р
 • Курси спеціалізації лікарів з сімейної медицини 2008-2012 р
 • Тематичне удосконалення 2008-2013 р
 • Курси спеціалізації з терапії 2013 р

Дипломи та сертифікати

Залишити відгук про дієтолога

Залишіть відгук про результат якого ви досягли, завдяки цьому дієтологу. Це допоможе іншим людям досягти бажаного результату.

Відгуки

Демидова Лариса Миколаївна

До 89.4 кг;  ПІСЛЯ 65.4 кг

ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ЗА СЬОГОДНІШНЮ Я!!! ДЯКУЮЧИ ВАМ ЗАРАЗ МАЮ ТАКУ ВАГУ, але головне так і далі триматися. Я знаю все у моїх руках!!!! 

Коли мене питають, як і що, я відразу з задоволенням розповідаю про ВАС!!! Дякую за індивідуальний підхід! Знаю, я можу і ще скидати,але я ж балуваняка..))) 

Буду старатися і згадувати Ваші рекомендації!!!!! Здоров’я ВАМ і Вашим рідним.

— Альона
Демидова Лариса Миколаївна

 

Демидова Лариса Миколаївна

Дорога Лариса Демидова !!!
Прийміть слова щирої вдячності за Вашу працю. Завдяки Вашому таланту , професіоналізму, компетентності та відданості своїй благородній справі протягом 8 місяців спільної співпраці ви змогли мене перетворити в прекрасного лебедя.

Низький Вам уклін за Вашу працьовитість, терпіння, індивідуальний підхід і чуйне ставлення до кожного з пацієнтів. Бажаю Вам міцного здоров’я , оптимізму , благополуччя і успіхів у Вашій нелегкій , але такій важливій справі!

До/ПослеДО 88 кг                                                                                                                  ПІСЛЯ 62 кг

— Юлія
Демидова Лариса Миколаївна

Дуже задоволені результатами. Раціон абсолютно адекватний за інгредієнтами, нічого складного готувати не довелося, тільки урізноманітнили своє повсякденне меню і додали кілька рецептів для подальшого використання на постійній основі, змінили свої звички в харчуванні.

Дієтолог завжди враховувала наші побажання і все коректувалося. Дуже навіть рекомендую для тих, хто хоче змінити свій спосіб життя і зовнішній вигляд.

— Тетяна
Демидова Лариса Миколаївна

Добрий день, Ларисо!

Поспішаю написати Вам подяку, поки довгий зимовий карантин і новорічні свята не анулювали мої успіхи.

Не дивлячись на те, що моя співпраця з вами було недовгим, всього один місяць (справа була в червні), але цей час не минувся для мене даремно. Ваші поради і рекомендації щільно увійшли в моє життя і змінили багато харчовb[ звичjr. В результаті повільно і впевнено мене покинули 7 кг (прийшла до вас з 82 кг, зараз 75!).

Я задоволена результатом, якщо врахувати, що я не мучу себе дієтами і особливими обмеженнями.

Сподіваюся і далі зберегти таку ж тенденцію і побачити на вагах цільовbq результат.

Я дуже вдячна Вам за вашу працю, за ваші знання і за індивідуальний підхід. Бажаю Вам видимих ​​результатів вашої роботи і багато задоволених клієнтів!

— Лариса
Демидова Лариса Миколаївна

Дуже радий, що доля дала можливість познайомитися з Вами. Ваші косультації допомогли стабілізувати вагу, скинути зайві кілограми. Розібратися в основах харчування. Це нереально допомогло. Дякую!

— Олександр Шуліка
Демидова Лариса Миколаївна

Чесно кажучи, я один раз за все життя писала відгук в інтернеті. Не дуже вмію це робити).

Ще хочу сказати – може, мені ще рано писати відгуки? Зараз пройшло ще менше 6 місяців. Хоча, безперечно, я дуже вдячна Ларисі Миколаївні за мої теперішніи результати. Думаю, що на даний момент це тільки під її чуйним керівництвом я змогла скинути зайві кілограми (але хочеться ще зменшитися в розмірах). Працюємо далі!

— Марина
Демидова Лариса Миколаївна

Наше знайомство з Ларисою Миколаївною – вельми приємна випадковість, несподіваний 🎁 напередодні Нового року)

Чесно зізнатися, тема правильного здорового харчування – для мене завжди була актуальною, але без порад і настанов фахівця – це всього лише купа інформації, яку почерпнув з інтернету, якихось друкованих видань і швидкоплинно почутих розмов.

Звичайно, без гострої на те потреби – ми не звикли звертатися до фахівців, але, як я в цьому переконалася – абсолютно марно. Уміння правильно і збалансовано складати свій щоденний раціон, враховуючи особливості та потреби свого організму – необхідно не тільки тим, хто хоче зхуднути чи набирає вагу, але так само кожній людині, яка прагне зберегти своє здоров’я, поліпшити самопочуття та зовнішній вигляд.

Завдяки Ларисі Миколаївні, я в черговий раз переконалася – вести здоровий спосіб життя не тільки не складно, але і вельми приємно. А незамінна допомога гарного фахівця – досить затребуваний орієнтир в сучасному світі модних помилок.

Приємний бонус – приємна і доброзичлива атмосфера і доброзичливий колектив “Everyday Дієтолог”. Тільки найкращі враження від спілкування. Буду рекомендувати вас моїм знайомим.

— Вікторія
Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна! Велике дякую за ваші заняття і неоціненну допомогу в процесі схуднення. Я дізналася, як правильно харчуватися, щоб бути здоровою, стройною і щасливою. Отримала багато корисної інформації і рецептів. Я зрозуміла, що не треба голодувати, щоб схуднути, а треба просто знати деякі правила і дотримуватися їх.

З початку наших занять, я схудла на 9 кг. Обов’язково буду рекомендувати ВАС своїм знайомим.

— Наталія
Демидова Лариса Миколаївна

результат – 15 кг за 2 місяці!до после

— Віталій
Демидова Лариса Миколаївна

Ми з дружиною висловлюємо слова подяки дієтологу Демидовій Ларисі Миколаївні, за те, що вона навчила нас здоровому харчуваню.

Завдяки їй я скинув 25 кг, а дружина – 20 кг зайвої ваги.

Відчуваємо себе прекрасно. У мене нормалізувався тиск, пропала біль в ногах, додалася купа енергії!

Звертайтеся – не пошкодуєте. Спасибі Лариса Миколаївна!

— Бурда Анатолій
Демидова Лариса Миколаївна

Велике Дякую чудовому дієтологові, Ларисі Миколаївні. За професіоналізм, за моральну підтримку і відповідальність перед кожним клієнтом. Завдяки Ларисі Миколаївні, я зрозуміла, що правильне харчування це не дієта, а можливість корисно і смачно харчуватися. І змогла змінити своє життя за допомогою ПХ.

Хочу сказати, що мій результат роботи з Ларисою Миколаївною це:

 • швидко
 • легко
 • результатівно
 • безпечно
 • індивідуально
 • доступні і просто.

Працюйте над собою не лінуйтеся, ПХ запорука гарного настрою, прекрасного самопочуття, впевненості в собі, а головне легкості і бадьорості. І не бійтеся довіриться дієтологові – професіоналу Ларисі Миколаївні.

— Вікторія
Демидова Лариса Миколаївна

У схудненні парою одні плюси!

– підтримка

– здорова конкуренція

– менше спокус.

На двох мінус 41 кг! Великі молодці і мотивація для багатьох!

Демидова Лариса Миколаївна
Фото до и после похудения

Фото до и после похудения

Хочу залишити відгук про “Дієтолог Полтава” Демидової Ларисі! Кваліфікований лікар, знає свою роботу. Інтелігентна і уважна, допомогла мені прийти до поставленої мети. Працювали з дієтологом на відстані (Полтава-Київ), всім задоволена. Рекомендую.

— Слава
Демидова Лариса Миколаївна

фото до и после похудения

До и После похудения

Коли я зрозумів, що сам вже не можу боротися зі своїми зайвими кілограмами, я звернувся за допомогою до дієтолога. Дотримуючись всіх рекомендацій Демидової Лариси, мені вдалося за півроку скинути 40 кг. Велике спасибі! Рекомендую Вас як фахівця друзям і знайомим.

 

— Євген
Демидова Лариса Миколаївна
фото до и после похудения

фото до и после похудения

Ларочка, Ви самий чуловий лікар!!! З Вами дуже легко худнути. І в спілкуванні таке враження, що ми з вами кращі подружки, і знаю Вас все життя. Ви уважна, чуйна, добра !!!!

— Руслана
Демидова Лариса Миколаївна
фото похудевших до и после

фото похудевших до и после

Про Ларису дізналася від знайомої, у якої вражаючі результати в схудненні. Подивилася відгуки про дієтолог Полтава і вирішила діяти. Працюємо дистанційно, так як я з Києва. Ларису дуже поважаю, це грамотний фахівець і дуже приємна людина. Раніше думала, що сидіти на дієті, це обмежувати себе і строго обмежувати в їжі. І їсти тільки прісну і несмачну їжу. Але завдяки Ларисі непомітно пішли 13 кг. зайвої ваги. І ми далі продовжуємо працювати.

Дівчата, я після пологів дуже сильно погладшала і мріяла схуднути. Були маленькі успіхи, а відкати величезні, так як худла неграмотно. З Ларисою худнути легко, у неї індивідуальний підхід, підібрала для мене ідеальну схему харчування. Дивно, що я худну, а дискомфорту абсолютно ніякого немає. Хто дійсно хоче схуднути, рекомендую звертатися до Лариси. Це дуже чуйний лікар, що рідкість у наш час.

— Михайловська Тетяна Петрівна
Демидова Лариса Миколаївна

 

до и после похудения

до и после похудения

Лариса, я Вам дуже вдячна за допомогу. Тримаюся в формі, вага 69 кг. Вам успіхів у роботі і багато клієнтів. Ви допомагаєте стати щасливим!!!

— Ірина
Демидова Лариса Миколаївна

до и после похуденияЛариса Миколаївна, хочу подякувати Вам за те, що допомогли досягти заданої цілі моєму синові. -8 кг для одинадцятирічної дитини багато чого вартують!

Самостійно ми б ніколи не досягли даних результатів. Ви висококваліфікованій лікар, який завжди знаходить індивідуальній підхід до кожного пацієнта і чудова людина. Бажаю Вам всього найкращого!

Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна! Хотіла подякувати Вам за хорошу роботу. Я побачила результат, вага зрушила з місця і це не може не радувати !!!

Я зрозуміла принципи правильного харчування, а так само свої помилки. Спасибі величезне за настанови! Буду і далі дотримуватися Ваших рекомендацій і досягати нових успіхів. Всього вам найкращого! Успіхів і побільше позитивних результатів в роботі.

— Анна
Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна! Дякуємо за Вашу роботу. Дотрімуючісь Ваших рекомендацій нам легко тримати свою Вагу в оптимальних межах вже около двох років. Такоже Хочемо відзначіті прівітній та професійний Персонал Який якісно та доступно Виконує свою роботу! Так тримати!

— Володимир
Демидова Лариса Миколаївна

Хочу залишити відгук про дієтолога Ларису Миколаївну! Хочу Вам сказати величезне спасибі за те, що Ви мені допомогли в схудненні. За 2 місяці пішло 10 кг! Побільше б таких людей добрих і чуйних як Ви! Ще раз дякую!

Демидова Лариса Миколаївна

За 3 місяці я схудла на 9 кілограм, І в об’ємах теж відмінний результат, -14 см в талії і -9 см в стегнах. Завдяки Ларисі Миколаївні я сама зможу надалі контролювати свою вагу і харчування. Величезне спасибі!

 

— Мілана
Демидова Лариса Миколаївна

Дякую величезне Вам, шановна Ларисо Миколаївно, за Ваш високий професіоналізм, чуйність. Завдяки Вам відчуваєш себе комфортно і впевнено протягом усього часу схуднення. Ви вселяєте в пацієнта віру в успіх в такій нелегкій боротьбі не тільки з зайвими кілограмами, а й з самим собою. Удачі всім нам і процвітання Вам, дорога Лариса Миколаївна, і Вашому Центру!

— Лідія Василівна
Демидова Лариса Миколаївна

Результаты до и после, семья Гевленко

Багато хто з нас починав великі справи з понеділка: худнути, бігати зранку, займатися вправами і тд. та чи завершували ми це до кінця?

Ми з чоловіком саме такі. Довго зважувалися на крок піти на прийом до дієтолога та ще й до такого, який не буде пхати вам всілякі добавки і товари якими торгує. Вибір на “Everyday” впав випадково. На першу консультацію йшли з певним страхом, хоч би не чергова контора по викачці грошей…Та через деякий час ми зрозуміли, що нам пощастило!!!!

Лариса Демідова – наш лікар-дієтолог, це не людина, яка щось там комусь “впарює”, це професіонал своєї справи. З її допомогою, я навчилася краще готувати)) Ми зрозуміли, як це на свято культурно відпочити, а не їсти тазік олів.є, а потім не знати куди себе подіти.

За період 27.01.2018-21.05.2018 чоловік зі 104 кг став 79кг, а я зі 100 кг стала 83кг, та ми не зупиняємося на досягнутому!

Крім того ми безперечно знаємо як почувати себе каще, енергійніше, а не підніматися по сходах з язиком на плечі, як було раніше!!!! А ще я не роблю поки що ніяких додаткових вправ, це для мене важливо, як для людини, що не дуже полюбляє фізичні навантаження.

Ми просто їмо з користю! Не знаєте як вам це зробити???? Тоді вам в “Everyday” саме до Лариси Демідової, вона зробить з вас цукерочку)

— Альона і Анатолій Гевленко
Демидова Лариса Миколаївна

До и после, результаты похудения

Демидова Лариса Миколаївна

Олег – мінус 28 кг за 6 місяців

Надія – мінус 7,5 кг за 3 місяці

Семейное похудение

— Сімейне схуднення
Демидова Лариса Миколаївна

результаты похудения

— Євген
Демидова Лариса Миколаївна

Самостійно впоратися з проблемою зайвої ваги не могла. Звернутися до дієтолога була моя остання надія. Лариса-справжній професіонал у своїй спеціальності. За три місяці дистанційної роботи, завдяки її порадам, підтримці і рекомендаціям, непомітно пішли 10 кг, причому я схудла без особливих фізичних навантажень і без постійного відчуття голоду.

Продовжуємо працювати !!! Спасибі Вам, Лариса, за допомогу !!!

— Наталія
Демидова Лариса Миколаївна

Хочу подякувати чудового лукаря Демидову Ларису Миколаївну за професійну роботу, як лікаря-дієтолога.

Кожен з нас пробував сидіти на дієтах і приходили до якогось бажаного результату, але як виявилося, ненадовго. Тому я вирішила звернутися саме до фахівців в цьому напрямі. Я рада, що цим лікарем виявилася саме Лариса, тому як рівень кваліфікації не дає сумніватися, що Ви прийшли саме туди.

Лікар при підборі меню враховує Ваші особливості організму і стану здоров’я. Кожен прийом Лариси Миколаївни несе в собі море позитиву і гарного настрою !!!!!!!

— Тамара Бакум
Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна – справжній професіонал своєї справи! Шалено приємна і грамотна людина.

Завдяки складеному плану харчування, мої ненависні кілограмчмки швидко почали йти. При цьому все було просто, смачно і корисно. Велике дякую, Лариса Миколаївна! Завдяки Вам мрії збуваються.

— Юлія Височин
Демидова Лариса Миколаївна

Хочу подякувати, чудового лікаря-дієтолога Ларису Миколаївну і її команду, за високий професіоналізм та ретельний підхід до кожного клієнта!

За 6 місяців я скинула 24 кг, які мені не вдавалося скинути раніше. Я вам дуже вдячна, всім раджу справжнього лікаря-дієтолога!

— Людмила
Демидова Лариса Миколаївна

До и После похудения

— Радіємо результатами!
Демидова Лариса Миколаївна

Ларисо Миколаївна! Вагу набираю – 55,100!!!

За ці тижні роботи з Вами у мене нарешті стабілізувався обмін речовин. Дуже дякую Вам!

Демидова Лариса Миколаївна

Лариса Миколаївна, спасибі за те, що Ви допомогли мені і моїй доньці правильно харчуватися!

За 2 місяці ми з нею скинули майже по 10 кг кожна! Було приємно з вами познайомитися! Всім своїм знайомим раджу Вас – як фахівця!

— Макаревич Олена
Демидова Лариса Миколаївна

За допомогою дієтолога Демидової Лариси Миколаївни я змогла скинути зайві кілограми, досягла бажаного результату без голодання.

Харчування було різноманітне, смачне, а найголовніше, корисне для здоровья. Кілограмми пішли і вага стабілізіровался.

Лариса Миколаївна, спасибі Вам за Вашу роботу і всебічну підтримку. буду Вас рекомендувати своїм друзям і знайомим.

— Чепурко Інна Миколаївна
Демидова Лариса Миколаївна

Давно хотів схуднути, але самотужки не дуже виходило .Звернувся за допомогою до дієтолога Лариси Миколаївни.

Відразу не вірив, проте за перший місяць схуд на 8 кг і протягом 3 місяців скинув ще 30 кг.

Завдяки раціону, який вона складала, я не голодував, а іноді порції навіть були завеликі. Рекомендую всім, хто бажає схуднути звертатися до Лариси Миколаївни. Велике дякую за надану мені допомогу!

— Стеценко Дмитро Степанович