ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Не виходить схуднути – дізнайтеся думку професійних дієтологів.

не получается похудеть

 

Не виходить схуднути? Причини та шляхи вирішення. Чим старше ми стаємо, тим більше зусиль потрібно докладати для того, щоб підтримувати свою форму і не набирати зайву вагу. Якщо в студентські роки досить було тиждень не їсти після 18-00, і ось він, плоский живіт, то тепер все набагато складніше. Така ситуація знайома більшості людей.

В Інтернеті досить інформації і можна просто слідувати порадам бувалих, але чомусь вони дають лише тимчасовий результат. Коли довгий час не виходить схуднути, пропадає мотивація, вичерпуються внутрішні ресурси і закінчується віра в свої сили. Це замкнуте коло, з нього складно, але можна вирватися. Коли власних ідей і досвіду вже не вистачає, або для того, щоб уникнути витрати часу і непотрібних помилок, варто довіритися фахівцям.

Не виходить схуднути? Позбавлятися від зайвої ваги варто з усвідомлення причин, чому у вас це не виходило досі.

  • Брак знань

нехватка знаний

Сьогодні існує мільйон і більше статей для бажаючих скинути вагу. І всі вони радять різне. Хтось пропонує монодієти з приголомшливо швидких результатів, хтось – оселитися в тренажерному залі і мучити себе весь вільний час. Люди діляться своїм індивідуальним досвідом, не враховуючи, що те, що підійшло їм, може виявитися даремним або зашкодити іншим.

Об’єктивної і правдивої інформації сьогодні мало, до того ж професійні дієтологи не обіцяють швидкого результату, а це звучить зовсім заманливо. Пробуючи одну дієту за іншою, можна загрузнути в цьому процесі і так і не досягти результату.

  • Неправильне харчування

вредная еда

Багато хто вважає, що причини зайвої ваги – це солодке і борошняне, а всі інші продукти можна їсти в будь-якій кількості. Можна легко забути про необхідність відстежувати кількість з’їдених кілокалорій, про важливість збалансованого харчування. Невеликі перекушування між прийомами їжі можуть зіграти з вами злий жарт, деякі продукти затримують воду і сприяють набрякам, а в нешкідливих фруктах міститься просто величезна кількості цукру. Так і з’являються скарги – “правильно харчуюся, але не виходить схуднути”.

  • Брак правильної мотивації

мотивация

Не можна позбутися зайвої ваги, якщо це бажання викликане стереотипами і маркетологами, що пропонують гарний одяг тільки для людей певного розміру. Інша справа, коли мова йде про здоров’я, любові до свого тіла, бажанням бути кращою версією самого себе. Дуже важливо знайти мотивацію, яка буде не пригнічувати, а стимулювати, надихати вас на нові звершення.

  • Недостатньо твереза ​​оцінка

оценка тела

Так як у багатьох людей бажання мати струнку фігуру нав’язано ззовні, модними журналами, коментарями знайомих і т.п, їм може не вистачати об’єктивного погляду. Що робити, якщо цифра на вагах не відповідає якимось стандартам, а відображення в дзеркалі цілком подобається? А якщо не подобається, то хоча б цілком стерпне. Та й від пари цукерок з чаєм нічого не буде. Такі думки – логічне пояснення для невдач, адже проблема не усвідомлена, бажання вирішувати її немає, і вибір між правильним харчуванням і черговим смаколиком буде очевидний. До цього додається ще й постійне “самопокарання” за черговий зрив, що впливає на занепад мотивації.

Центр дієтології “Everyday” спеціалізується на професійній допомозі та підтримці бажаючих позбутися від зайвих кілограмів і зберегти досягнуті параметри. У нас працюють досвідчені дієтологи, підбирають індивідуальний підхід. Розбирають з Клієнтом причини зайвої ваги, мотивацію, працюють в тому числі і з внутрішньою готовністю змінити своє життя.

Звернувшись до нас, ви отримаєте надійне плече, людину, якій можна задавати будь-які питання в процесі роботи над собою і дізнатися грамотну відповідь.

Ми не обіцяємо швидкого результату, зате гарантуємо його тривалість, при дотриманні всіх рекомендацій. Правильно підібраний раціон і ясність в думках допоможуть вам досягти поставлених цілей!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: