ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Як набрати вагу при дефіциті маси тіла?
лечение дефицита массы тела

Поряд з існуванням проблеми надлишкової ваги, є і інша не менш серйозна – дефіцит ваги. І часом вирішити її буває набагато складніше, ніж це може здатися на перший погляд. Чим же небезпечний дефіцит маси тіла?

Слід розуміти, що імунна система організму формується за рахунок перетворення поживних речовин, що надходять в організм з їжею в імунні клітини. При недостатній кількості білків, жирів, вуглеводів, вітамінів в організмі відбуваються різноманітні порушення роботи багатьох функцій, що супроводжується підвищеною напругою нервової системи організму, безсонням, втратою апетиту, періодичними появами нудоти, запамороченням. Крім того, людина може відчувати слабкість, ослаблення сексуальної активності, геть втрачається бадьорість і життєвий тонус, виникають психічні відхилення – аж до серйозних розладів.

Люди з астенічним типом зовнішності відразу кидаються в очі: у них порушена постава, погляд тьмяний, волосся рідке. Подальше недоїдання взагалі призводить до випадання волосся, шкіра набуває неприємного землистого відтінку. Якщо вчасно не звернутися до кваліфікованого фахівця, подальше виснаження організму може привести до непоправних наслідків.

Допомогти набрати вагу при дефіциті маси тіла легко і швидко можуть фахівці в сфері дієтології «Everyday Дієтолог»

поправиться девушке или набрать вес мужчине

В наших дієтологів є великий досвід в лікуванні дефіциту маси тіла. Ми готові скласти для Вас персональний план харчування і підібрати індивідуальний комплекс тренувань. Ви отримаєте детальну консультацію з усіх питань. За умови виконання всіх рекомендацій фахівця, ми гарантує клієнтам позитивний результат.

Чому ж відбувається втрата ваги?

У рідкісних випадках причини носять спадковий характер, але в більшості випадків результатом неправильного харчування стає усвідомлений вибір самої людини. Людина жила собі нормально і раптом їй захотілося стати вегетаріанцем або сісти на дієту, яка їй зовсім була не потрібна. Часто схильними до надлишкової худорбі бувають молоді дівчата, яким здається, що вони повні, хоча в дійсності це зовсім не так. Такі дівчата сідають на дієту – і часто майже цілком свідомо відмовляються від їжі, що в підсумку неминуче призводить до психічних розладів.

Найчастіше набрати вагу дівчині або набрати вагу чоловікові виявляється досить складно. Незважаючи на велику кількість різної інформації в інтернеті і маси бабусиних рецептів, все це виявляється неефективним.

Чому так відбувається? Ще стародавні лікарі знали, що організми різних людей дуже відрізняються між собою, тому, якщо одній людині щось допомагає, то в іншої може викликати абсолютно протилежні симптоми. При спробах набрати вагу при дефіциті маси тіла потрібно дотримуватися строго індивідуального підходу. Просто збільшити кількість споживаної їжі буде недостатньо – необхідно скласти збалансований раціон (мінерали, вуглеводи, білки, вітаміни). Це може зробити тільки лікар-дієтолог, ретельно вивчивши всі симптоми і з’ясувавши дійсні причини дефіциту маси тіла.

Не відкладайте свою проблему в довгий ящик, зверніться до наших дієтологів прямо сьогодні, отримаєте кваліфіковану підтримку і консультацію. Після проведення лікування Ви зможете назавжди забути про хронічну перевтому, безсоння і психічну напругу. Ви знову станете гармонійною особистістю.

При правильному підході дефіцит маси тіла піддається лікуванню. Цілком реально відновити нормальні функції травної системи і інших систем організму. До вас повернеться здоровий апетит, повернуться загублені позитивні відчуття.

«Everyday Дієтолог» допоможе впоратися з проблемою дефіциту маси раз і назавжди!

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: