ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Мотивація – головний стимул, якщо Ви прийняли рішення вести здоровий спосіб життя. Починати необхідно з переходу на правильне і збалансоване харчування.

как вести здоровый образ жизни

На сьогоднішній день можна знайти безліч інформації про методики здорового харчування, а також сотні рецептів корисних страв. Однак, найчастіше однією лише корисної інформації про те, як харчуватися правильно, виявляється недостатньо.

Багатьом людям буває вкрай складно відмовитися від солодощів та іншої улюбленої калорійної їжі. А іноді буває і так, що всі корисні продукти, які необхідно включити в свій раціон, не вселяють оптимізму.

Мотивація – запорука успіху

Саме тому дуже важливо в першу чергу мати правильну мотивацію. Якщо кожен з нас буде чітко розуміти, за для чого він відмовляється від улюблених, але шкідливих продуктів і страв, то і перехід до правильного раціону харчування стане не таким складним і болючим.

Дуже важливо спочатку вдумливо і уважно вивчити всі перспективи майбутніх змін у зовнішності і здоров’ї при правильному харчуванні.

Плюси правильного харчування

Найголовніша і важлива перевага правильного харчування – відмінне самопочуття, прилив сил і енергії, прекрасна мозкова діяльність, відчуття впевненості в собі і задоволеності від життя. А це, безумовно, головна мрія кожної людини.

Дуже важливо максимально і деталізовано описати для себе картину прекрасного майбутнього, така візуалізація є одним з головних методів подолання психологічних бар’єрів, лінощів, страхів і сумнівів.

Ще один важливий стимул переходу на правильне харчування – це краса. Причому це стосується не тільки параметрів фігури, оскільки перехід до здорового способу життя перетворить повністю ваш організм. Ви будете приємно здивовані істотним поліпшенням стану вашої шкіри, волосся, нігтів і зубів.

А тепер подумайте, скільки часу, сил і засобів ви можете заощадити на походах до лікарів з численними проблемами зі здоров’ям – вже тільки один цей факт викликає бажання перейти на здоровий раціон харчування. Правильне харчування подарує вам ідеальну статуру, внутрішню і зовнішню красу.

Мотивація. Як побороти страхи і невпевненість

Ще одним важливим кроком до успіху є усунення страхів. Кожен з нас неодноразово замислювався, чому ж так складно почати правильно харчуватися? Адже це дуже корисно для здоров’я і краси, а якщо це так добре для людини, то вона повинна швидко і легко поміняти свій раціон і спосіб життя.

Однак насправді дуже багато людей, які хочуть перейти до здорового харчування, знаходять для себе масу відмовок, які стають перешкодою на шляху до нового способу життя. Безумовно, всі ці відмовки є надуманими. Вони викликані різними страхами, наприклад: здорове харчування неодмінно буде неїстівним. Це одна з найбільших помилок. Погодьтеся, фрукти і натуральні соки, а також овочі і каші, м’ясо і риба – це дуже смачно.

Не потрібно думати, що правильне харчування позбавить вас задоволення від вживаної їжі. Здорове харчування під контролем грамотного лікаря-дієтолога і підбір відповідних для вас рецептів приведуть до того, що новий раціон перевершить за смаковими якостями колишню шкідливу їжу. А як тільки правильне харчування стане вашою звичкою, ви вже не захочете повертатися до старого способу життя.

Самодисципліна – вирішальний фактор

Почати правильного харчуватися – справа непроста. І тут, як і в будь-якому іншому починанні, потрібно проявити самодисципліну і твердість характеру. Ні в якому разі не слід здаватися ще до того, як ви почали пробувати. Сміливо киньте улюблені відмовки і поширені страхи «я ледар, у мене не вийде», «у мене зовсім немає сили волі» і так далі.

Ви повинні запам’ятати, що кожній людині, без винятку, властивий такий стан як лінь. Але також за кожною людиною стоїть вибір – потурати цій ліні або ж намагатися боротися з нею і прагнути змінити своє життя на краще. Причому абсолютно не має значення, скільки часу людина лінувалася до цього – впоратися з нею можна абсолютно в будь-який момент, і буде потрібно докласти для цього точно таку ж ж кількість зусиль, як і працьовитій людині.

Є люди, які дуже сумніваються у своїх можливостях і настільки сильно самі себе пригнічують похмурими думками і переживаннями, що починають ховатися за своїми комплексами. Тому кожна людина повинна засвоїти раз і на завжди, що вона насправді має величезну силу волі, і потрібно лише відкинути всі сумніви і почати активно діяти!

 

 

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: