ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Монодієти не дають ніякого результату? Дізнайтеся чому!

неэффективность диеты

Монодієти: сьогодні ми розповімо Вам про неефективні дієти. Насправді, негативним чином на обмін речовин позначається більшість дієт. Але найбільшої шкоди завдають монодієти, які передбачають вживання в їжу тільки одного виду продуктів.

Шкода монодієт доведена досвідченими лікарями, дієтологами, які працюють з охочими позбутися зайвої ваги. Не потрібно прагнути до швидкого результату, куди ефективніше і корисніше для вашого організму – довгострокові успіхи. Досягти їх допоможе тільки збалансоване харчування. Раціон правильного і збалансованого харчування допоможе скласти тільки кваліфікований фахівець.

Капустяна дієта

капустная диета

Багато худнучих вдаються до подібного раціону, так як не потрібно витрачати час на підрахунок калорій і підбір продуктів, адже можна їсти тільки одну капусту і худнути! Але це не так. Вага, звичайно ж піде, через серйозну нестачу калорій, але шкоду монодієти для обміну речовин переоцінити складно.

Втрачені кілограми незабаром повернуться знову, ще й з новими кілограмами. Організм, схильний до стресу, не може бути здоровим і перестає працювати належним чином.

Експрес-дієта

Одне з місць у топі найбільш неефективних і шкідливих дієт займає експрес-дієта. При такому раціоні харчування максимально знижується кількість калорій -по суті, це те ж саме, що голодування. Разом з втратою кілограмів організм отримує величезний стрес і в результаті ви отримуєте головні болі, нудоту, сильну слабкість. Коли вже тут радіти скиданню зайвих кілограмів? А після виходу з такої програми схуднення, кілограми, від яких вам вдалося позбутися, дуже швидко повертаються до Вас.

Низкожирова дієта

низкожировая диета

Одне з місць у своєму топі неефективних дієт ми віддаємо низкожировій дієті. У ній бажаючим схуднути пропонують не особливо обмежувати себе в продуктах, головне, щоб їжа була нежирною. Неефективні дієти не враховують потреби кожної людини в усіх поживних речовинах, мікроелементах, в тому числі і жирах. Подібний режим харчування не просто не приносить позитивного результату, він шкідливий. Організм потребує жири для підтримки нормального гормонального балансу. Саме від цього залежить стан нашого волосся, шкіри, нігтів, а у жінок брак жирів негативно позначається на менструальному циклі. До того ж, багато продуктів, що містять мало жирів, дуже вуглеводні.

Центр дієтології “Everyday”  готовий ділитися знаннями, напрацюваннями та досвідом, щоб ви нарешті досягли своєї мети! 

 

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: