ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79
Користь бігу. Його вплив на організм.

польза бега

У чому полягає користь бігу і який його вплив на організм?

Біг, як каже нам вікіпедія – це один із способів пересування, відрізняється наявністю «фази польоту» і здійснюється в результаті координованої діяльності скелетних м’язів і кінцівок.

Якщо ви хочете схуднути і привести м’язи в тонус, то на ряду з правильним харчуванням, відмінним помічником в цьому буде біг.

Ось кілька аргументів почати бігати:

1. Біг – це просто і доступно. Вам не потрібен особливий інвентар, не потрібні абонементи в зал. Ви просто виходите на вулицю і бігаєте, де Вам сподобалося, будь то стадіон, парк, берег річки …

2. Біг – зміцнення всіх груп м’язів. При бігу ви тренуєте не тільки ноги, а задієте м’язи стегон, живота, рук і спини.

3. Біг спалює калорії – це кардіо навантаження, завдяки яким Ви отримуєте максимальний ефект по схудненню і спалюванню калорій.

4. Біг підвищує витривалість. Біль в ногах, втома і задишка пройдуть через кілька занять бігом. І ви відчуєте, що і інші тренування Вам стали даватися легше.

5. Біг зміцнює серцево-судинну системи. При бігу кров насичується киснем і перекачуючи таку кров, серце починає працювати краще, зміцнюються його стінки і як наслідок знижується ризик інфаркту.

6. Біг як анти-стрес. Під час бігу Ви відчуваєте приємну втому, свого роду ейфорію, все це завдяки виробленню серотонина (гормону щастя).

7. Біг – медитація. Пробіжка рано вранці на свіжому повітрі, під спів птахів або ж увечері в приємній тиші або з улюбленою музикою в навушниках, очистить Ваш мозок від непотрібних думок, тривог і переживань. Біг допоможе Вам розслабитися.

8. Біг – мотивація і впевненість в собі. Побачивши вже перші результати від занять бігом, Ви починаєте вірити в свої сили, ставити перед собою цілі і досягати їх. Ваші результати – стають Вашої мотивацією!

 
Вже через кілька тижнів занять бігом в поєднанні з правильним харчуванням, результати не змусять Вас чекати – легкість, приплив енергії, м’язовий тонус і мінус зайві кілограми!

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: