ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

У сучасному світі прогресу, людині все складніше приділяти час правильному харчуванню та здоровому способу життя.

Постійна нестача часу призводить до того, що ми все частіше купуємо їжу швидкого приготування, активніше заглядаємо в фастфуди, більше уваги звертаємо на різні біо-додатки і суперфуд. А що найстрашніше – прищеплюємо ці звички нашим дітям

.

Для власників різного роду фаст фудів і виробників різних додатків такий темп життя людини тільки на руку. Часто вони самі приходять до фахівців у сфері харчування з пропозицією про співпрацю, пропонують впровадження додатків в дієтотерапію.

Всі як один заявляють, що вони реально допомагають! І в цьому є частка правди. Деякі додатки дійсно містять багато корисних і потрібних елементів, яких часто не вистачає звичайній людині з неправильним харчуванням і способом життя. І саме тому всі ці виробники різних додатків стверджують, що вони можуть замінити їжу людини на свої препарати.

Заробітки цих корпорацій зростають з надзвичайною швидкістю!

А що ж для самої людини? Ми мчимо по життю з величезною швидкістю! Часто не помічаємо, як дорослішають діти, життя пролітає швидко. Так, нам зручно не витрачати час на приготування їжі, куди простіше було б прийняти вранці «чарівну пігулку» та повними сил побігти у справах.

Однак їжа, крім вітамінів і мінералів, ще й джерело радості. Радості! Саме з їжею пов’язано дуже багато в житті. Сім’я, друзі, подорож – це багато в чому їжа.

  • Їжа – це творчість, нові рецепти зі знайомих продуктів.

  • Їжа – це і затишне сімейне вогнище холодною зимою біля каміна.

  • Їжа – це і веселий пікнік літнього дня на природі.

  • Їжа – це і тонка романтика двох сердець.

  • Їжа – це весела допомогу дітей біля плити.

Їжа робить наше життя різноманітним та барвистим. Наші дієтологи є професіоналами в області харчування. Записуйтеся до нас і Ваше життя наповниться смачною їжею і яскравими подіями!

Якщо у Вас немає часу готувати, не обов’язково переходити на «швидку їжу», команда “Everyday” подбала і про це. Ми організуємо Вам доставку здорового раціона.

“Everyday Дієтолог” – життя зі смаком!

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: