Пропонуємо інтеграцію послуг дієтолога в Ваш бізнес з найменшими витратами часу і коштів. Якщо Ви задумалися про впровадження послуги дієтолога, значить Ви розумієте важливість комплексного підходу в досягненні Вашими Клієнтами кінцевих результатів.

Як запустити послугу “Дієтолог” самостійно?

Вам необхідно взяти на роботу дієтолога, обладнати робоче місце, придбати програмне забезпечення, впровадити послугу в існуючий робочий процес. Якщо говорити мовою бізнесу – інвестувати час і кошти у відкриття інноваційного спрямування діяльності за умов дефіциту кадрів і методології процесів.

Ми пропонуємо дієтолог-аутсорсинг. Це означає, взяти всі клопоти, пов’язані з дієтологією на себе. Вам залишається лише виділити місце, де буде вести прийом наш дієтолог.

Переваги дієтолог-аутсорсингу:

  1. Не потрібно самостійно вести підбір кадрів. На сьогодні сертифікований дієтолог з досвідом роботи все ще велика рідкість. Не потрібно навчати дієтолога специфіці роботи в медичних центрах і спортивних клубах. У нас є дієтологи, які спеціалізуються на оздоровчому харчуванні, на спортивному харчуванні (успішно працюють з Клієнтами фітнес-клубів).

  2. Не потрібно купувати спеціалізоване програмне забезпечення. Дієтологу для ефективної роботи не обійтися без спеціального програмного забезпечення, що дозволяє вести облік витрачається і одержуваної енергії. Наші дієтологи працюють зі своїм ПО, яке вирішує не тільки завдання дієтолога, але і дозволяє налагодити зворотний зв’язок з клієнтами з допомогою мобільних додатків.

Практичний аспект

Як це буде виглядати на практиці.

  • Ви готуєте робоче місце для нашого дієтолога, яке включає стіл, комп’ютер, інтернет, ваги, ростомір.
  • У певні дні / години (згідно із затвердженим графіком) наш дієтолог веде прийом, дає консультації.
  • Кожному Клієнту надається можливість встановити мобільний додаток (безкоштовно), через яке він буде отримувати нагадування і рекомендації по харчуванню.
  • Оплата послуг дієтолога проводиться в Вашу касу за узгодженим прайсом.
  • В кінці місяця проводиться розрахунок з нами за фактом наданих послуг.

Ваша вигода

  1. Економія ресурсів на дієтологічний супровід Клієнтів (софт, який використовується дієтологами головним чином націлений на прискорення рутинних операцій)

  2. Істотна економія часу і фінансів на запуск Послуги з нуля

  3. Оплата послуг за фактом їх надання

Будемо раді співпраці!