ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Бодіпозитив – добро чи зло?!

 

На разі поруч з правильним харчуванням і здоровим способом життя, набирає обертів і таке поняття, як «бодіпозитив». Що ж це таке? Звучить позитивно, чи не так ?! Однак варто розібратися в цій темі трохи детальніше.

Поняття «бодіпозитив» спочатку було засноване на прийнятті себе, свого тіла, а також на шанобливому ставленні до чужої зовнішності, до фізичних недоліків і патологій. Метою бодіпозитива є рівне ставлення суспільства до людей з обмеженими можливостями. Цей термін має на увазі також перестати соромитися себе і корити за зовнішність, якщо вона далека від загальноприйнятих стандартів краси.

Але! Як бачимо, зараз відбувається очевидна підміна понять. Здорові люди просто не хочуть працювати над собою і називають це «бодіпозитивом». Маючи зайву вагу, простіше сказати, що у мене широка кістка, такі гени або я гладшаю від повітря і пустити все на самоплив … Адже змінити свій стиль життя, переглянути харчування або банально почати піші прогулянки, це: “колись, дорого і взагалі я « бодіпозітивщик»”. Люди просто перестали вважати себе повними і не помічають супутні проблеми і, відповідно це призводить до наслідків.

Однак подумайте, за даними ВОЗ більше 40% людей мають надлишкову вагу і знаходяться в групі ризику, а смертність серед людей від серцево-судинних захворювань тільки збільшується!

Зайва вага – це не «бодіпозитив». Зайва вага – це всесвітня величезна проблеми і навантаження для організму! Зайва вага – це діабет, це серцево-судинні захворювання, це порушення обміну речовин і купа інших проблем.

Не варто підміняти поняття. Звертайтеся вчасно за консультацією фахівців і будьте здорові!

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: