ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

Антивікове харчування від «Everyday Дієтолог» – це зброя в боротьбі зі старістю. Антивікове харчування сьогодні є актуальною метою більшості жінок (і не тільки).

Старіння – незворотний і нещадний процес. Це непроханий гість, який рано чи пізно стукає в двері кожного. Надійного способу скасувати старіння, на жаль, не існує. Але ось «відкласти», або «пригальмувати» його – цілком можливо.

антивозрастное питание

Антивікове харчування

Сьогодні збереження молодості є актуальною метою більшості жінок (і не тільки). Старіння – незворотний і нещадний процес. Це непроханий гість, який рано чи пізно стукає в двері кожного. Надійного способу скасувати старіння, на жаль, не існує. Але ось «відкласти», або «пригальмувати» його – цілком можливо.

Багато хто намагається утримати молоді роки за допомогою різних салонних процедур і дорогих кремів. Але все набагато складніше – діяти потрібно зсередини. Як це зробити? Фахівці “Everyday Дієтолог” знають всі тонкощі сучасної «омолоджуючої» дієтології і неодмінно допоможуть вам в цьому.

Антивікове харчування – основа збереження молодості і здоров’я

Їжа може бути різною: жирною, прісною, солодкою, гострою, смачною. А головне, їжа буває антивікової. І очевидним способом збереження молодості і усунення ознак старіння є здорове харчування. Від харчування залежить наше самопочуття, настрій і зовнішність.

Істотний вплив їжі на здоров’я став очевидним ще до появи науки. Тоді давньогрецький цілитель Гіппократ сказав слова, що є головною аксіомою сучасної дієтології: «Ти є те, що ти їси».

Дієта молодості

 • Неякісні продукти, у складі яких переважають транс-жири, тягнуть за собою хронічні запальні захворювання.
 • Вміст в раціоні великої кількості цукру і оброблених вуглеводів призводить до хвороб серця і діабету. Це було доведено вченими ще в XX столітті. Тоді вони помітили, що в Середземномор’ї, Центральній Америці, деяких регіонах Азії населення значно здоровішим, ніж в інших країнах, де люди часто хворіють на серцево-судинними захворюваннями і раком.

У пошуках причини, вчені з’ясували, що в регіонах, де в харчуванні переважає рослинна їжа, рівень життя набагато вище. В ході досліджень виявили сприятливий вплив продуктів рослинного походження на активність наших генів. Вони перешкоджають розвитку недуг, які тягнуть за собою старіння організму.

растительная пища в диете молодости

Вивчивши звичний раціон народів-довгожителів і основи людського організму фахівці «Everyday Дієтолог» виділили ряд продуктів і склали антивікове харчування.

Таким чином, була розроблена спеціальна дієта молодості – рішуча відмова від їжі, яка нас старить + введення в раціон геропротекторні (антивікових) продуктів.

Антивікове харчування: виключаємо з раціону

 диета молодости: исключить фаст-фуд

 • Фаст-фуд. Трансжири, що в ньому містяться, закупорюють артерії, роблять шкіру нееластичною і пухкої. Також заморожені страви швидкого приготування. Куплені пельмені, котлети, пиріжки – прямий шлях до старості. Вони містять дуже багато додатків, солі і жирів. Це забруднює судини, сприяє ожирінню і старінню організму.
 • Значна кількість солоної їжі. Сіль призводить до підвищення кров’яного тиску, негативним чином впливає на колаген, сприяє зниженню пружності шкіри. Також, її надлишок викликає набряки і призводить до раннього утворення зморшок.
 • Солодощі. Цукор підвищує рівень інсуліну, згубно впливає на кровоносні судини, сприяє швидкому старінню.
 • Прості вуглеводи. Вироби з білого борошна і різні торти, тістечка дуже сильно сповільнюють вироблення колагену і еластину. Таким чином, клітини швидко втрачають природну пружність.
 • Кава і алкоголь. Ці продукти і довга молодість – несумісні. Вони зневоднюють організм, викликають утворення глибоких зморшок, «знищуючи» пружну шкіру.

 

Дієта молодості: додаємо в раціон

 • Введіть в раціон білу рибу. У ній містяться корисні омега-3 жири, що захищають від зморшок, поліпшують пам’ять, функції мозку. Вітамін B12 підтримує необхідний рівень енергії і запобігає ранньому старінню. Також він сприятливо впливає на здоров’я головного мозку, нервову систему і метаболізм. Дефіцит цього вітаміну призводить до зниження загального тонусу організму, занепаду енергії, швидкого в’янення шкіри. B12 знаходиться в нежирних сортах м’яса, морській рибі, яйцях, голландському сирі.
 • Для підтримки тонусу організму, суглобового хряща, гнучкості і запобігання болю в суглобах слід вживати продукти багаті міддю і марганцем. Їх нестача призводить до швидкого старіння клітин, через що ми виглядаємо старшими за свої роки. Марганець є в горіхах, печінці, абрикосах. Мідь – в креветках, гречці, горосі, яловичій печінці.

 • Вживайте молочні продукти. Вони дуже багаті кальцієм і зміцнюють кісткову тканину.
 • Віддавайте перевагу домашній їжі, в якій немає барвників, консервантів і підсилювачів смаку.
 • Пийте зелений чай. Це природний антиоксидант, що уповільнює процеси старіння.

диета молодости:зеленый чай

І, звичайно ж, посміхайтеся! Згідно з дослідженнями, посмішка “краде” 5-10 років.

Варто відзначити, це далеко не всі аспекти антивікового харчування. Організм кожної людини має свої особливості, тому наші дієтологи використовують індивідуальний підхід до всіх клієнтів. Для грамотного складання дієти молодості потрібно враховувати вік, стать, стан і особливості організму.

Запишіться на консультацію до наших фахівців, і вони складуть правильну програму антивікового харчування, яка підійде саме для вас. З цінами на консультацію можна ознайомитися тут.

Для визначення стану основних систем вашого організму пропонуємо пройти безкоштовний тест «Аналіз харчування та способу життя». Так, за кілька хвилин ви отримаєте досить велику інформацію про здоров’я і чіткі рекомендації з харчування.

Для тих, хто хоче отримати знання та навички в питаннях харчування (безпечно і якісно консультувати своїх близьких) запрошуємо на курс «Сучасна практична дієтологія».

Також радимо ознайомитися з розділом “Статті”. У ньому розміщена цікава інформація, яку корисно знати кожному.

 

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для відправки форми виберіть колір: