ул.Панянка 65Б36022Украина, Полтавская область, город Полтава+38 (066) 249 61 79

«Сучасна практична дієтологія»

Питання: Чи отримують сертифікат після проходження курсу?

Відповідь: По закінченню курсу видається сертифікат єдиного зразка Міністерства освіти і науки України.

 

Питання: Чи можна отримати диплом англійською мовою?

Відповідь: Так, диплом на англійській мові є.

 

Питання: Яка ціна курсу?

Відповідь: Вартість курсу 12 700 грн..

При отриманні диплома англійською мовою – вартість уточнюйте додатково.

 

Питання: Коли починається наступне коло навчання?

Відповідь: Регулярність проведення курсу 1 раз на місяць. При наборі групи з 10-ти чоловік (початок обумовлюється індивідуально з куратором курсу).


Питання:
Що я отримую після проходження курсу?

Відповідь: Крім сертифікату Ви отримаєте всі лекції в запису і в будь-який момент зможете з ними ознайомитися.

 

Питання: Графік проходження курсів?

Відповідь: Графік кожного онлайн навчання складається індивідуально. Зазвичай онлайн конференції проходять 2 рази на тиждень.

 

Питання: Чи можна внести оплату частинами?

Відповідь: Бонус онлайн навчання в тому, що Ви можете внести оплату 3 платежами. 1 до початку курсом і 2 наступних протягом курсу.

 

Питання:Чим Ваші курси відрізняються від інших?

Відповідь: Лектор Турова Людмила Олександрівна (Кандидат медичних наук PhD; Старший науковий співробітник кафедри медичного інституту, співавтор національного підручника з неонатології та педіатрії. Автор і засновник курсу «Дієтологія і нутрігенетика», лектор «Школи майбутніх батьків». Експерт з здоровий харчування. Автор понад 80 наукових робіт, 4 патентів.) Матеріали даються на підставі доказової медицини та наукових даних, підтверджених американської та європейської асоціацією дієтологів. Курси мають акредитацію в Міністерстві освіти України. Диплом визнаний в Росії, Болгарії, Румунії, Молдові.


Питання: В якій формі проходить іспит після закінчення курсу дієтології і в якому форматі – за допомогою вебінарів або скайпу або письмові тести?

Відповідь: Іспит проходить у кілька етапів: 1) практичні навички (рішення ситуаційних завдань і прописування раціону конкретному клієнтові з урахуванням всіх особливостей організму і харчових переваг клієнта); 2) усну співбесіду з викладачем за допомогою скайпу. Потім комісія решает- чи може даний студент отримати випускний сертифікат.

Питання: Після проходження курсу по дієтології, не маючи медичної освіти, для розробки програм для схуднення чи потрібна ліцензія? Якщо так, то виходить, що курси були пройдені даремно або ж потрібно поступати на медичний факультет. Роз’ясніть будь ласка.

Відповідь: Поки у нас в країні немає вимог на ліцензування. А диплом дієтолога видається тільки лікарям. Ті, хто НЕ мають медичної освіти отримують сертифікат консультанта по збалансованому харчуванню.

Мітки не вказані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Для відправки форми виберіть колір: